دانلود اپلیکیشن اندروید

استاندار فارس: اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی نتایچ مطلوبی در مهار ویروس کرونا خواهد داشت

 

دکتر عنایت آله رحیمی با اشاره به اقدامات موثر در خصوص مقابله با شیوع کرونا افزود: با اجرای طرح  فاصله‌گذاری اجتماعی الزامات ویژه‌ اجرایی در حوزه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی لحاظ شده که نتایج مطلوبی خواهد داشت.
 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس دکتر عنایت آله رحیمی با اشاره به اقدامات موثر در خصوص مقابله با شیوع کرونا افزود: با اجرای طرح  فاصله‌گذاری اجتماعی الزامات ویژه‌ اجرایی در حوزه اقتصادی اجتماعی و فرهنگی لحاظ شده که نتایج مطلوبی خواهد داشت.
وی افزود: تامین نیروی انسانی مورد نیاز در کادر درمانی و بهره گیری از متخصصین در این ایام از جمله مصوبات ستاد ملی مقالبه با ویروس کرونا است و در این راستا حفاظت از کادر درمان نیز به شدت دنبال خواهد شد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با بیان اینکه کنترل تردد و سفرهای غیر ضروری مورد تاکید جدی عوامل انتظامی قرار دارد خاطر نشان کرد : غربالگری مسافران از طریق تلفن همراه اقدامی دیگر برای کنترل و شناسایی بیماران است که با همکاری وزارت راه و شهرسازی انجام خواهد گرفت.
استاندار فارس نظارت بر بازار و حمایت از کسب و کار اینترنتی را از دیگر اهداف دولت در کنترل بازار عنوان کرد و گفت: صدا و سیما با همکاری وزارت صمت نسبت به معرفی شرکت های معتبر فروش اینترنتی اقدام خواهد کرد.
رحیمی کاهش حجم نیرو های اداری و اجرای روش دورکاری را از دیگر تصمیمات این ستاد عنوان کرد و ابراز امیدواری کرد : با همکاری و همراهی مردم به شرایط مطلوبی در مقابله با این بیماری دست خواهیم یافت.
 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top