دانلود اپلیکیشن اندروید

دانشگاه علوم پزشکی شیراز؛ پیشرو در پاسخگویی به آزمایش های تشخیصی کرونا در کشور

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نشست امروز بررسی اقدامات مجموعه سلامت فارس در مقابله با کروناویروس، از پیشرو بودن این دانشگاه در پاسخگویی آزمایشگاه های تشخیصی کرونا در کشور خبر داد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «مهرزاد لطفی» با اشاره به اینکه آزمایشگاه های تشخیصی کرونا در فارس با تمام ظرفیت به صورت شبانه روزی فعال هستند، گفت: پاسخگویی به آزمایش ها و نمونه گیری های انجام شده، ظرف ۲۴ ساعت انجام می شود که این موضوع در کشور بی نظیر است.

او اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی شیراز نه تنها پاسخگوی نمونه گیری های مربوط به کرونا در شیراز، بلکه پاسخگوی دیگر دانشگاه های علوم پزشکی قطب پنج جنوب کشور بوده و با استفاده از ظرفیت آزمایشگاه های خود به خدمت رسانی به مردم می پردازد.

رعایت کردن فاصله هوشمند از سوی کارمندان، اجرای طرح فاصله گذاری در ادارات و دورکاری کارکنان ستادی، از دیگر تاکیدهای رییس دانشگاه در این نشست بود.

همچنین در ادامه این نشست روند توزیع ماسک، عملکرد آزمایشگاه های تشخیصی کرونا در سطح شیراز و استان از سوی رییس دانشگاه و اعضای ستاد مقابله با کرونا بررسی شد.

دکتر «محسن مقدمی» معاون آموزشی دانشگاه و رییس کارگروه علمی مبارزه با کروناویروس نیز ضمن تبیین اقدامات پیش بینی شده در مراکز آموزشی درمانی، درباره از سرگیری خدمات درمانی الکتیو، گزارشی ارایه داد.

دکتر «علی اکبری» معاون درمان دانشگاه نیز در این نشست، از برگزاری نشست های مشترک معاونت درمان دانشگاه با سازمان نظام پزشکی شیراز و انجمن دندان پزشکی شیراز، با هدف برنامه ریزی برای خدمت رسانی به مردم خبر داد.

در این نشست معاونان و مدیران ارشد دانشگاه اقدامات مجموعه خود را در زمینه بسیج ملی مبارزه با کروناویروس به رئیس دانشگاه اعلام کرده و موارد مطرح شده مورد بررسی قرار گرفت.

این نشست صبح امروز، هفدهم فروردین در دفتر ریاست دانشگاه علوم پزشکی شیراز با حضور معاونان، مدیران و مسوولان ارشد دانشگاه برگزار شد

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top