دانلود اپلیکیشن اندروید

تعداد مبتلایان به کرونا در فارس از عدد ۱۷۰۰ گذشت + آمار شهرستان ها

 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از افزوده شدن ۱۰۶ مورد ابتلای جدید به کرونا در فارس خبر داد و گفت: با افزایش این تعداد میزان مبتلایان به این ویروس در استان فارس به یک هزار و ۷۶۲ نفر می رسد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، عبدالرسول همتی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۰۶ مورد جدید ابتلا به کرونا در فارس شناسایی شد.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به اینکه با افزایش این تعداد میزان مبتلایان به این ویروس در استان فارس به یک هزار و ۷۶۲ نفر می رسد، اظهار کرد: همچنین در ۲۴ ساعت گذشته یک نفر فوتی گزارش شده است که مجموع آمار فوتی های استان فارس به عدد ۴۳ نفر هستند.

وی گفت: مردم برای قطع زنجیره این ویروس باید همچنان فاصله اجتماعی و همچنین بهداشت فردی را رعایت کنند و یکی از بهترین راه های قطع انتقال این ویروس ماندن در خانه است.

همتی با اشاره به اینکه همچنین ۸۲۲ نفر از مبتلایان هم قرنطینه خانگی هستند، گفت: از مجموع آمار مبتلایان به کروناویروس در استان فارس به تفکیک شهرستان ها، شیراز ۹۸۶ مورد، جهرم ۱۱۴ مورد، فسا ۱۱۰ مورد، آباده ۷۷ مورد، لار ۶۸ مورد، مرودشت ۵۱ مورد، کوار ۳۳ مورد، کازرون ۳۲ مورد، خرم بید ۳۱ مورد، اقلید ۲۷ مورد، سروستان ۲۴ مورد، استهبان ۲۳ مورد، فیروزآباد ۲۲ مورد، رستم ۱۹ مورد، گراش ۱۸ مورد، بوانات ۱۷ مورد، ممسنی ۱۴ مورد، زرقان ۱۴ مورد، قیروکارزین ۱۳ مورد، داراب ۱۱ مورد، مُهر ۹ مورد، خَفر ۹ مورد، بیضا ۷ مورد، سپیدان ۷ مورد، ارسنجان ۷ مورد، نی ریز ۶ مورد، فراشبند ۳ مورد، زرین دشت ۳ مورد، سرچهان ۳ مورد، خُنج ۲ مورد، خرامه یک مورد و لامرد نیز یک مورد مبتلا را شامل می شود و تا امروز از شهرستان های پاسارگاد، کوه چنار و بختگان مورد مثبت مبتلا به کرونا گزارش نشده است

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top