دانلود اپلیکیشن اندروید

آمار مبتلایان به کرونا در شهرستان های فارس در ۲۴ ساعت گذشته

 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز گفت: با شناسایی ۱۰۴ مورد جدید مبتلا به ویروس کرونا، اکنون شمار مبتلایان در فارس به یک هزار و ۹۵۶ نفر رسیده است.

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، عبدالرسول همتی، امروز با اشاره به افزایش شمار مبتلا شدگان به ویروس کرونا در استان فارس در ۲۴ ساعت گذشته، گفت: در پی انجام تست از ۹۹۱ نفر و با شناسایی ۱۰۴ مورد جدید مبتلا به این ویروس، اکنون شمار مبتلایان در فارس به یک هزار و ۹۵۶ نفر رسیده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز افزود: متاسفانه ۲۴ ساعت گذشته در فارس، سه نفر از هم استانی های ما در اثر ابتلا به کرونا جان باخته اند و شمار کل فوتی ها از ابتدای شیوع بیماری به ۵۰ نفر رسیده است.

وی اضافه کرد: در حال حاضر ۵۰۳ نفر بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده اند و ۹۱۳ نفر با علائم محدود در قرنطینه خانگی به سر می برند.

همتی با تفکیک شمار مبتلایان در استان فارس به ویروس کرونا اعلام کرد: در ۲۴ ساعت گذشته، ۳۲ مورد شیراز، رستم و کازرون هر کدام ۹ مورد، فسا هشت نفر، جهرم و مرودشت هر یک تعداد هفت نفر، آباده چهار مبتلا، لار، فیروزآباد و بوانات هر کدام پنج نفر، خرمبید و داراب، هر یک سه نفر، اقلید ۲ نفر، گراش، سروستان، ممسنی و مهر و سپیدان هر کام یک نفر مبتلای جدید شناسایی شده است.

وی از ایجاد نقاهتگاه در شیراز و سایر شهرستان های استان برای افراد مبتلا به کرونا با علائم محدود خبر داد و بیان کرد: نقاهتگاه یکصد تخت خوابی در شیراز و شهرستان ها ایجاد شده و افرادی که تمایل دارند، می توانند که قرنطینه خود را به جای خانه با هماهنگی با شبکه بهداشت و درمان خانواده خود در این نقاهتگاه ها سپری کنند.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top