دانلود اپلیکیشن اندروید

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز: برای قطع زنجیره کروناویروس با تمامی ظرفیت های موجود تلاش می کنیم

 

رییس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نشست ویدئوکنفرانسی با روسای شبکه های بهداشت و درمان فارس بر تلاش برای قطع زنجیره کروناویروس با تمامی ظرفیت های موجود تاکید کرد.

 

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رییس دانشگاه با قدردانی از عملکرد پزشکان، پرستاران، مسوولان و کارکنان حوزه سلامت فارس در برابر بیماری کووید۱۹، بر تلاش برای قطع زنجیره کروناویروس و تسریع در بیماریابی با تمامی ظرفیت های موجود تاکید کرد.

دکتر «مهرزاد لطفی» با بیان اینکه تمام کارکنان مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز، برای عبور از بحران کرونا فعالانه پای کار هستند، بر استفاده از توانمندی های بسیج سلامت در مبارزه با کروناویروس نیز تاکید کرد

او یادآور شد: با توجه به میزان کافی تجهیزات آزمایشگاهی، لازم است از تمامی افراد مشکوک به بیماری کووید۱۹، تست کرونا گرفته شود تا هر چه زودتر با بیماریابی بتوانیم بیماری را کنترل کنیم.

رییس دانشگاه در این نشست، مسایلی مانند میزان تعداد ماسک و دستکش، انجام سی تی اسکن، تعطیلی مراکز و واحدهای متخلف، موجودی دارو و تجهیزات پزشکی را مورد بررسی قرار داد.

در این نشست معاونان درمان، بهداشت، توسعه مدیریت و منابع و غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز در خصوص حوزه های مرتبط با معاونت ها، گزارش و فرآیندها و پروتکل هایی ارایه دادند.

روسای شبکه های بهداشت و درمان استان در این نشست نیز در خصوص توزیع ماسک، بیماریابی، تب سنجی، اعتبارات، پزشکان خانواده شهری و روستایی، مسایل موجود در بیمارستان های شهرستان ها، نقاهتگاه ها، تیم های واکنش سریع، مراکز خدمات ۱۶ ساعته درمان سرپایی کرونا، اورژانس، امکانات و تجهیزات، مبتلایان به کرونا، کوچ عشایر، بهداشت حرفه ای توضیحاتی ارایه دادند.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top