دانلود اپلیکیشن اندروید

شناسایی ۱۲۰ مورد جدید ابتلا به کروناویروس در استان فارس/ فوت ۵ نفر بر اثر ابتلا به بیماری کووید۱۹

 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از شناسایی ۱۲۰ مورد جدید ابتلا به کرونا ویروس خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «عبدالرسول همتی» گفت: با افزوده شدن این موارد جدید، آمار کنونی استان فارس به دو هزار و ۲۲۶ نفر رسیده است.

او افزود: متاسفانه پنج نفر در ۲۴ ساعت گذشته به دلیل ابتلا به کروناویروس جان خود را از دست دادند که با این پنج مورد جدید، تاکنون آمار موارد فوتی به دلیل ابتلا به کرونا ویروس در فارس به ۶۱ نفر رسیده است.

معاون بهداشت دانشگاه با بیان اینکه تاکنون یک هزار و ۵۴ نفر از مبتلایان نیز به دلیل دارا بودن علایم محدود این بیماری در قرنطینه خانگی بوده اند، ادامه داد: ۵۵۱ نفر نیز با بهبودی کامل از بیمارستان ترخیص شده اند.

دکتر همتی از مردم خواست تا برای پیشگیری از ابتلا به بیماری کووید۱۹ و قطع زنجیره های انتقال این بیماری، در خانه ماندن، رعایت بهداشت فردی و فاصله مناسب در روابط اجتماعی را جدی بگیرند.

او همچنین از اصناف، مشاغل و صنایع خواست تا قبل از بازگشایی واحدهای خود، با نام نویسی در سامانه salamat.gov.ir، نسبت به ثبت مشخصات و ملک خود اقدام کنند، زیرا بازگشایی مشاغل، اصناف و صنایع، منوط به نام نویسی در سامانه وزارت بهداشت و دریافت مجوز از ستاد دانشگاهی و استانی مقابله با کرونا است

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top