دانلود اپلیکیشن اندروید

استاندار فارس در جلسه شورای گفتگوی استان:از همکاری بخش گردشگری با ستاد مدیریت کرونا تشکر می کنم

 

استاندار فارس گفت: از همکاری اصناف مختلف استان به ویژه فعالان بخش گردشگری که همکاری مناسب و مسئولانه ای با ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا داشتند تشکر می کنم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فرس، دکتر عنایت الله رحیمی در جلسه شورای گفتگوی استان با بیان این که فعالان گردشگری فارس با احساس مسئولیت اجتماعی و رسالتی که بر عهده داشتند مبتنی بر فهم و دانایی در زمینه مبارزه با کرونا پیش قدم شدند، اظهارداشت: عملکرد بخش گردشگری استان در مبارزه با کرونا در سطح کشور زبانزد و موجب افتخار مدیریت استان است زیرا برای حفاظت از جان خود و سایر هم وطنان متعهدانه اقدام کردند.

نماینده عالی دولت در استان فارس با استقبال از تشکیل شورای مشورتی در حوزه گردشگری با حضور نخبگان و بزرگان این عرصه، افزود: برای پاسخگویی به نیازهای بخش گردشگری تامین زیرساخت هایی برای فعالیت پلیس گردشگری در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به این که ایرلاین سلامت و فلای پرشیا در استان فارس راه اندازی شده است ، گفت: تیمی از استان فارس به عراق ، عمان و قطر برای زمینه یابی حضور گردشگران سلامت اعزام کردیم و هماهنگی لازم با پزشکان معتمد آن کشورها برای معرفی بیماران صورت گرفته است و تلاش می کنیم بازار توریسم سلامت خود را حفظ و گسترش دهیم.

استاندار فارس ادامه داد: پیشنهاد تعطیلی روز پنج شنبه را ارائه کرده و هماهنگی مثلث طلایی با حضور استانداران فارس، اصفهان و یزد را پیگیری کرده ایم.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top