دانلود اپلیکیشن اندروید

شناسایی ۷۶ مورد جدید ابتلا به کروناویروس در استان فارس و افزایش مبتلایان به ۴۶۲۳ نفر

 

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی شیراز از شناسایی ۷۶ مورد جدید ابتلا به کرونا ویروس در استان فارس خبر داد.

 
 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «عبدالرسول همتی» گفت: از هزار و ۵۵۳ مورد نمونه ارسالی به آزمایشگاه های تشخیص مولکولی کروناویروس طی روز گذشته تاکنون، ۷۶ مورد مثبت گزارش شده است که با افزوده شدن این موارد جدید، آمار کنونی استان فارس به چهار هزار و ۶۲۳ نفر رسیده است.
 
این مقام مسوول در دانشگاه اظهار کرد: از ۷۶ مورد جدید در استان، ۴۰ مورد مربوط به شیراز؛ مرودشت ۵ مورد؛ کازرون ۴ مورد؛ پاسارگاد، قیروکارزین و نی ریز هر کدام یک مورد را شامل می شود و مابقی موارد مربوط به دیگر دانشکده ها و دانشگاه های علوم پزشکی استان است.
 
او با بیان اینکه خوشبختانه در هشت روز گذشته مورد فوتی بر اثر ابتلا به کروناویروس در استان گزارش نشده است، افزود: تاکنون ۹۸ نفر در استان به دلیل ابتلا به کروناویروس جان خود را از دست داده اند.
 
معاون بهداشت دانشگاه ادامه داد: تاکنون سه هزار و ۹۱۸ نفر از مبتلایان بستری شده در بیمارستان و ایزوله خانگی، بهبود یافته و سلامتی خود را به دست آورده اند.
 
دکتر همتی تاکید کرد: هرگونه سهل انگاری در برابر کروناویروس، تبعات زیانباری برای جامعه دارد، پس بیاییم با رعایت توصیه های بهداشتی، به خود، خانواده و مردم جامعه، سلامتی هدیه کنیم./۱۰۵   
 
 
طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top