دانلود اپلیکیشن اندروید

کشف 300 میلیارد اموال مسروقه در فارس

فرمانده انتظامی استان از انهدام باند سارقان منزل و مغازه و کشف 300 میلیارد اموال مسروقه در شیراز خبر داد.

سردار "رهام بخش حبیبی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت : در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو و مغازه در سطح شهر شیراز، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از تشکیل تیم ویژه ای در این خصوص، بررسی های فنی و اطلاعاتی شبانه روزی پلیس آگاهی آغاز و در نهایت اعضای یک باند حرفه ای که در سطح کشور اقدام به سرقت می کردند، شناسایی و طی چند عملیات جداگانه همه اعضای این باند دستگیر و به مقر انتظامی انتقال داده شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه کلیه متهمان دارای سوابق کیفری متعدد از جمله سرقت مسلحانه منزل و مغازه می باشند، افزود: در تحقیقات تکمیلی، متهمان به 33 فقره سرقت منزل ،30 فقره سرقت مغازه و یک فقره سرقت خودرو اعتراف کردند.

سردار حبیبی با اشاره به اینکه در این خصوص 5 دستگاه خودرو سواری متعلق به سارقان که در سرقت ها از آنها استفاده می کردند نیز توقیف شد، گفت: از سارقان مقادیر زیادی اموال مسروقه با ارزشی بالغ بر 300 میلیارد ریال کشف شده است که در این خصوص تعدادی از مالباختگان شناسایی و اموال مسروقه تحویل آنها شده است.

وی با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی پلیس در این خصوص همچنان ادامه دارد، تأکید کرد: شهروندان ضمن رعایت کلیه نکات ایمنی جهت جلوگیری از وقوع سرقت، در صورت اطلاع از فعالیت اینگونه افراد، مراتب را در اسرع وقت به پلیس 110 اطلاع دهند.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top