دانلود اپلیکیشن اندروید

اخبار پليس فارس


با تيزبيني پليس، كالاهاي قاچاق ميلياردي به مقصد نرسيد 
فرمانده انتظامي استان از توقيف 2 دستگاه كاميون و كشف مقادير زيادي كالاي قاچاق به ارزش 8 ميليارد و 400 ميليون ريال در محور شيراز به سمت تهران خبر داد.
سردار "رهام‌بخش حبيبي" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بيان كرد: ماموران اداره مبارزه با قاچاق کالا و ارز پليس آگاهي استان هنگام كنترل خودروهاي عبوري در محور شيراز به سمت تهران، به 2 دستگاه كاميون مظنون و آن‌ها را براي بررسي بيشتر متوقف كردند.
وي ادامه داد: ماموران موفق شدند در بازرسي از اين خودروها، يك هزار و 374 عدد لوازم آرايشي، 2 هزار عدد لوازم يدكي، يك هزار و 950 متر پارچه، 101 هزار نخ سيگار، 660 كيلو ليمو عماني، 60 جفت كفش و 59 هزار و 212 عدد ساير كالا از قبيل لوازم خرازي خارجي قاچاق و فاقد مدارك قانوني كشف كنند.
فرمانده انتظامي استان فارس با بيان اينكه در اين راستا 2 نفر متهم دستگير و به مرجع قضائي تحويل داده شدند، افزود: کارشناسان ارزش ريالي اين محموله‌هاي قاچاق را 8 ميليارد و 400 ميليون ريال برآورد کرده اند.
 كشف كالاي قاچاق ميلياردي درآباده
فرمانده انتظامي آباده از كشف 4 محموله كالاي قاچاق به ارزش 2 ميليارد و 100 ميليون ريال در اين شهرستان خبر داد.
سرهنگ "خسرو رزمجويي" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح اين خبر گفت: مأموران انتظامي اين شهرستان اقدام به كنترل و بازرسي از خودروهاي عبوري در محورهاي مواصلاتي كردند.
وي افزود: در اين راستا 4 دستگاه اتوبوس توقيف و در بازرسي از اين خودروها، 37 عدد قطعات خودرو و موتورسيكلت، 5 دستگاه ماشين لباسشويي و ظرفشويي، 140 قوطی قهوه، 660 عدد برس مو، كلاسور و چمدان خارجی فاقد مجوز قانوني و گمركي كشف شد.
فرمانده انتظامي شهرستان آباده با اشاره به دستگيري 4 نفر قاچاقچي كالا در اين رابطه و معرفي آنها به مراجع قضائي، گفت: كارشناسان ارزش اين محموله‌هاي كشف شده را 2 ميليارد و 100 ميليون ريال برآورد كرده‌اند.
وي خاطر نشان كرد: قاچاق كالا ضربات جبران ناپذيري به اقتصاد كشور مي زند كه در اين خصوص نيروي انتظامي با قاطعيت با قاچاقچيان برخورد قانوني خواهد كرد.
اتوبوس حامل كالاي قاچاق در سپيدان توقيف شد
فرمانده انتظامي سپيدان گفت: ماموران پليس آگاهي اين شهرستان با توقيف يك اتوبوس، موفق به كشف انواع كالاي قاچاق به ارزش يك ميليارد و 500 ميليون ريال شدند.
سرهنگ "احمد فداکار" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بيان كرد: ماموران پليس آگاهي اين شهرستان در حين گشت زني در محور سپيدان-اصفهان، به يك دستگاه اتوبوس مظنون و آن را براي بررسي بيشتر توقيف كردند. 
فرمانده انتظامي شهرستان سپيدان افزود: پس از توقيف خودرو، ماموران در بازرسي از آن موفق به كشف 2 هزار و 762 ثوپ پوشاك، 51 قلم لوازم آرايشي و اسباب بازي و 41 دستگاه DVD و پنل آيفون قاچاق و فاقد مدارك قانوني شدند.
سرهنگ "فداكار" با اشاره به اينكه كارشناسان ارزش محموله مكشوفه را يك ميليارد و 500 ميلبون ريال برآورد كرده‌اند، عنوان داشت: در اين رابطه يك نفر دستگير و تحويل مراجع قضائي شد.
سرقت خودرو  در تهران و كشف در ممسنی 
فرمانده انتظامی ممسنی از دستگيري سارق و کشف یک دستگاه خودرو مسروقه که در تهران به سرقت رفته بود در اين شهرستان خبر داد. 
سرهنگ "محمدهاشم قسام" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، بيان كرد: ماموران انتظامي ممسنی با انجام اقدامات فني و تخصصي به یک سواري پژو 405 در محور رستم به نورآباد مظنون شده و آن را متوقف کردند. 
سرهنگ "قسام" تصريح كرد: ماموران با استعلام از شماره پلاک، متوجه شدند این خودرو دارای سابقه سرقت از استان تهران می باشد.
فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی عنوان داشت: در اين خصوص يك نفر سارق حرفه‌اي و سابقه دار دستگير و تحويل مراجع قضائي شد.
پلمپ 39 واحد صنفي متخلف در استهبان 
فرمانده انتظامي استهبان گفت: در طرح بازديد پليس امنيت عمومي اين شهرستان از واحدهاي صنفي، تعداد 39 واحد متخلف به دليل نداشتن پروانه کسب و عدم رعايت مقررات پلمب شدند. 
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "حسين اكبرپور" در تشريح اين خبر گفت: در راستاي ارتقاء امنيت اجتماعي و ساماندهي صنوف فاقد پروانه كسب، طرح نظارت و كنترل بر اصناف توسط ماموران اداره نظارت بر اماكن عمومي طي 7 روز گذشته اجرا شد. 
سرهنگ "اكبرپور" اظهار داشت: در همين راستا تعداد زيادي واحد صنفي مورد بازديد قرار گرفت كه در جريان اين طرح، 39 واحد متخلف به علت نداشتن پروانه کسب و عدم رعايت قوانين و مقررات مربوطه پلمب و براي تعدادی نیز اخطاريه صادر شد. 
برپايي موكب صلواتي شهداي پليس ني‌ريز
روز گذشته موكب نيروي انتظامي شهرستان ني‌ريز از شهروندان براي شركت در مراسم تشييع فرمانده شهيد نيروي قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي پذيرايي كرد. 
سردار دل ها ؛ آسمانی شدنت مبارک... 
"حاج قاسم سلیمانی" نامی که در تاریخ ثبت شد و باعث شور حماسی و به جوش آمدن خون میلیون ها انسان در سراسر جهان گردید.
بامداد روز جمعه 13 دی ماه سال 1398 ؛ خبراین بود : "سردار "قاسم سلیمانی" به شهادت رسید." همه به دنبال تکذیب مسئولان سپاه در پی انتشار این خبر بودند، ولی متأسفانه خبر صحت داشت و سپهبد "حاج قاسم سليماني" فرمانده مجاهد و بي نظير نيروي قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامي به همراه "ابومهدی المهندس" یکی از فرماندهان حشد الشعبی عراق و تنی چند از یارانشان به دست تروريست هاي متجاوز آمریکایی در نزدیکی فرودگاه بغداد به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
شهید عالی مقام سردار "حاج قاسم سلیمانی" به راستی مرد خدا بود، 4 دهه مجاهدت مردانه وی در راه پاسداری از خاک ایران و سال ها آرزوی او برای شهادت در راه خدا ایشان را سرانجام در کنار دیگر برادران شهیدش قرار داد.
دراین چند روز شاهد بودیم هر کس از هر قشری از جامعه با هر فکر و گرایشی با شنیدن خبر شهادت این سردار سرافراز اسلام، بسیار ناراحت و متأثر شد که نشان دهنده عزتی است که خداوند متعال به پاس یک عمر مجاهدت در راه خدا به وی عطا کرد.
بدون شک، آنچه باعث شد سردار شهید "حاج قاسم سلیمانی" در بین تمامی اقشار جامعه محبوب و عزیز شود، عشق به ولایت و اطاعت محض او از رهبری بود  و  بی شک مجاهدت های ایشان در راه خداوند متعال و مبارزه با استکبار جهانی هرگز از خاطره مردم شهید پرور ایران نخواهد رفت.
پس از وقوع این ترور ناجوانمردانه، واکنش های زیادی از سوی رسانه های جهان، دولت ها و اشخاص مختلف در سرتاسر جهان صورت گرفت.
سردار سلیمانی نقش مهمی در منطقه و به ویژه مقابله با گروهک تروریستی داعش داشت و بنابر این طبیعی بود که ترور این مجاهد راه حق واکنش های زیادی به همراه داشته باشد.
تشییع پیکر پاک و مطهر سردار سپهبد "حاج قاسم سلیمانی" با آن شکوه و عظمت در عراق و به ویژه در ایران اسلامی، نشان داد خون این شهید بزرگوار همچون دیگر شهدای انقلاب اسلامی برکات زیادی برای ملت بزرگ ایران و آزادی خواهان جهان درپی خواهدداشت.
همه دیدند با شهادت این سردار رشید اسلام چطور مردم همبستگی خود را به نظام و انقلاب نشان دادند و به واسطه شهادت این سردار بزرگ چهره ننگین آمریکا بیش از پیش برای مردم آزادی خواه جهان آشکار و حس تنفر از این دولت خبیث و شیطانی در سراسر عالم چندین برابر شد.
بدون شک، مردم ایران هیچگاه فداکاری‌ها و شجاعت‌های سردار سلیمانی در سال‌های دفاع مقدس و پس از آن در جبهه مقاومت و در لبنان، عراق و سوریه را فراموش نخواهند کرد.
شهادت سردار سپهبد "حاج قاسم سلیمانی" وفاق و همدلی بی نظیری در بین کشورهای منطقه از جمله ایران و عراق به وجود آورد و سردمداران آمریکایی اگر احتمال می دادند که با شهادت این سردار بزرگ، همدلی و تعامل بین ملت های اسلامی و جبهه مقاومت افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد، بدون شک هرگز این اقدام خبیث و ترور کور را انجام نمی دادند.
دشمن بداند، با به شهادت رساندن "حاج قاسم سلیمانی"، میلیون ها قاسم سلیمانی دیگر روییده شد و خون این شهید والامقام نهال جبهه مقاومت را تنومندتر خواهد کرد .
بدون شک، جامعه اسلامی پس از شهادت "حاج قاسم سلیمانی" که نماد غیرت و استقامت و ظلم ستیزی بود، متحدتر و منسجم تر از گذشته به راه پر فروغ خود در حفظ و ارتقاء آرمان های والای انقلاب اسلامی ادامه خواهد داد.
فرمانده لشکر 41 ثار الله کرمان در زمان جنگ تحمیلی، ذوالفقار رهبری، سردار دل ها ، فرمانده بزرگ نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آسمانی شدنت مبارک . بدان که راه پر فروغ تو در اطاعت از ولایت فقیه و حفظ آرمان های انقلاب اسلامی از سوی تک تک فرزندان این مرز و بوم ادامه خواهد داشت ...
در پایان؛
او خودش یک تنه سپاهی بود ...
حاج قاسم هنوز زنده است ...
قاسم هنوز در شهر، قاسم هنوز در خط ، گرم نبرد با دشمن ...
قاسم هنوز زنده است ... قاسم هنوز اینجاست ...

 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top