دانلود اپلیکیشن اندروید

اخبار پليس فارس

دیدار فرمانده انتظامی فارس با خانواده شهدای ناجا 
سردار "رهام بخش حبیبی" فرمانده انتظامی استان، با خانواده شهیدان گرانقدر ناجا "حمید قربانی" و "محمد حسین عباسیان" دیدار و به مشکلات آنها رسیدگی کرد. 
كشف كالاي قاچاق ميلياردي در فیروزآباد
فرمانده انتظامي فیروزآباد از كشف انواع كالاي قاچاق به ارزش يك ميليارد و 500 ميليون ريال خبر داد.
سرهنگ "مهدی جوکار" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار كرد: در راستاي اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاق کالا و به منظور جلوگيري از هدر رفت سرمايه‌هاي ملي، ماموران انتظامي اين شهرستان هنگام كنترل محورهاي مواصلاتي، طی یک هفته گذشته تعداد 5 دستگاه خودرو سبك و سنگين را متوقف كردند.
وي افزود: ماموران در بازرسي از اين خودروها، يك هزار و 416 قوطي انواع نوشيدني، 504 ثوب پوشاك، 138جفت دمپايي و كفش، 2 دستگاه يخچال و فريزر قاچاق و فاقد مدارك قانوني و گمركي بود كشف و در اين خصوص 5 متهم را دستگير كردند.
فرمانده انتظامي شهرستان فیروزآباد با بيان اينكه ارزش اين محموله‌هاي قاچاق برابر نظر كارشناسان، يك ميليارد و 500 ميليون ريال برآورد شده است، افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتي براي سير مراحل قانوني به مراجع قضائی معرفی شدند.
توقيف پژو پارس حامل پوشاک قاچاق در سپيدان
فرمانده انتظامي سپيدان از توقيف سواري پژو پارس و كشف يك هزار و 205 ثوپ البسه قاچاق به ارزش 530 ميليون ريال خبر داد.
سرهنگ "احمد فداکار" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: ماموران انتظامي اين شهرستان هنگام كنترل خودروهاي عبوري در محورهاي مواصلاتي، به يك سواري پژو پارس مظنون و آن را متوقف كردند.
وي ادامه داد: پس از بررسي و استعلام از سامانه كالاي قاچاق مشخص شد كه پوشاک از مبادي غير قانوني وارد كشور شده است.
فرمانده انتظامي شهرستان سپيدان با بيان اينكه در بازرسي از اين خودرو، يك هزار و 205 ثوپ البسه قاچاق كشف و يك نفر متهم دستگير شد، افزود: ارزش ريالي اين محموله برابر نظر كارشناسان، 530 ميليون ريال برآورد شده است.
دیدار مدیر مسئول خبرگزاری فارس با سردار حبیبی 
مدیر مسئول خبرگزاری فارس با سردار "رهام بخش حبیبی" فرمانده انتظامی استان دیدار و با وی گفت‌وگو کرد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، "ابراهيم کمالی" مدیر مسئول خبرگزاری فارس با حضور در دفتر فرمانده انتظامی استان فارس، با وی دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار، پیرامون افزایش بیش از پیش تعامل و همکاری خبرگزاری فارس و نیروی انتظامی راهکارهایی ارائه و در این خصوص تبادل نظر صورت پذیرفت.
کشف کالای قاچاق در رستم 
فرمانده انتظامي رستم گفت: ماموران پاسگاه "كوپن" در بازرسي از يك خودرو انواع كالاي قاچاق به ارزش600 ميليون ريال كشف كردند.
سرهنگ "قربانعلی روستا" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: در طرح مبارزه با قاچاق کالا، ماموران انتظامی پاسگاه "کوپن"، حين گشت زني در محورهاي مواصلاتي موفق به توقيف يك دستگاه وانت نيسان شدند.
وی ادامه داد: ماموران موفق شدند در بازرسی از این خودرو، 12 دستگاه یخچال، ال ای دی، ماشین لباسشویی، چرخ گوشت، چای ساز، زود پز، اسنک ساز، گاز صفحه‌ای، گوشی تلفن، پنکه و اتو مو فاقد مجوز قانونی و گمرکی كشف كنند. 
فرمانده انتظامی شهرستان رستم با بیان اینکه برابر اظهار نظر کارشناسان، ارزش این محموله قاچاق 600 میلیون ریال برآورد شده  است، افزود: در این راستا یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مرجع قضائی شد.
اهداء گل به همیاران مهربان ترافیک در شیراز 
جانشین انتظامی استان با حضور در تقاطع و چهار راه های شهر شیراز، با اهداء گل از تلاش های ارزشمند همیاران مهربان ترافیک تجلیل و قدردانی به عمل آورد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، به همت پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان فارس، سرهنگ "یوسف ملک زاده" به همراه سرهنگ "مصطفی عباسی" رییس پلیس راهور استان، کارمند رتبه 16 "علی اصغر شهریاری" معاون فاوا استان و سرهنگ "صادق سلیمی" رییس پلیس راهور شیراز با حضور در تقاطع و چهار راه های شهر شیراز، با اهداء گل از تلاش های ارزشمند همیاران مهربان ترافیک در راستای روان سازی ترافیک تجلیل و قدردانی به عمل آورد.
پلمپ 23 واحد صنفي متخلف در کازرون
فرمانده انتظامي کازرون گفت: در طرح بازديد پليس امنيت عمومي اين شهرستان از واحدهاي صنفي، تعداد 23 واحد متخلف به دليل نداشتن پروانه کسب و عدم رعايت مقررات پلمب شدند. 
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "محمد عبادی نژاد" در تشريح اين خبر گفت: در راستاي ارتقاء امنيت اجتماعي و ساماندهي صنوف فاقد پروانه كسب، طرح نظارت و كنترل بر اصناف توسط ماموران اداره نظارت بر اماكن عمومي در روز گذشته اجرا شد.
سرهنگ "عبادی نژاد" اظهار داشت: در همين راستا تعداد زيادي واحد صنفي مورد بازديد قرار گرفت كه در جريان اين طرح، 23 واحد متخلف به علت نداشتن پروانه کسب و عدم رعايت قوانين و مقررات مربوطه پلمب و براي تعدادی نیز اخطاريه صادر شد.
31 فقره سرقت در پرونده 2 سارق
فرمانده انتظامی فیروزآباد از دستگیری 2 سارق و کشف 31 فقره انواع سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ "مهدی جوکار"درگفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت قطعات خودرو و اماکن خصوصی در فیروزآباد، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران انتظامي اين شهرستان قرار گرفت.
این مقام انتظامی افزود: ماموران انتظامی با انجام تحقیقات نامحسوس و بدست آوردن سرنخ، 2 نفر متهم را در اين رابطه شناسایی و پس از هماهنگی قضائي در یک عملیات ضربتی آنان را دستگیر کردند.
سرهنگ "جوکار" بیان کرد: متهمین در بررسی فنی به 31 فقره سرقت قطعات خودرو و اماکن خصوصی اعتراف کردند و با تشکیل پرونده براي سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
افزایش 186 درصدی کشفیات مواد مخدر در مرودشت
فرمانده انتظامي مرودشت گفت: با تلاش شبانه روزی ماموران اين پلیس، کشفیات مواد مخدر در 9 ماهه ابتدایی سال جاری به میزان 186 درصد افزایش یافته است.
سرهنگ " اسماعیل زراعتیان " در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت : ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با همکاری پلیس های تخصصی و کوپ تابعه موفق شدند، 394 کیلو و 721 گرم انواع مواد مخدر را طی 9 ماهه اول سال جاری کشف کنند.
وی افزود: در این بازه زمانی 305 نفر قاچاقچی مواد مخدر اعم از خرده فروش و عمده فروش هم دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی تحویل شدند.
سرهنگ "زراعتیان" خاطر نشان كرد: اجرای طرح‌های مختلف ارتقا امنیت اجتماعی در محلات به ویژه نقاط آلوده و جرم خیز، هدفمند کردن واحد های گشت، اشراف اطلاعاتی و مراقبت‌های شبانه روزی ماموران و همراهی و مشارکت مردم با پلیس از جمله مولفه‌هایی است که در افزایش 186 درصدی کشفیات مواد مخدر نقش به سزایی داشته است.
رئیس پلیس شهرستان مرودشت گفت: برخورد پلیس با قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ جدی، توام و با اقتدار کامل است و انتظامی شهرستان اجازه عرضه اندام به قاچاقچیان را هرگز نخواهند داد و براي افزایش آسایش و آرامش شهروندان و احساس امنیت در سطح شهرستان با تمام توان، سعی و تلاش خواهند كرد.

 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top