دانلود اپلیکیشن اندروید

اخبار پليس فارس


دیدار فرمانده انتظامی فارس با خانواده شهید "بهروزی" 
فرمانده انتظامی استان با حضور در منزل شهید "عباس بهروزی"، با خانواده این شهید والامقام دیدار و گفت و گو کرد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "رهام بخش حبیبی" فرمانده انتظامی استان به همراه رییس حفاظت اطلاعات ارشد استان و جمع دیگری از همراهان، با خانواده شهید "عباس بهروزی" دیدار و از آن ها دلجویی به عمل آورد.
شایان ذکر است، شهید "بهروزی" 30 تیر ماه سال جاری هنگام عزیمت به محل خدمت در شیراز، مورد اصابت گلوله قرار گرفته و به درجه رفیع شهادت نائل شد.
  واژگونی موتورسیکلت، مرگ موتورسوار را رقم زد 
فرمانده انتظامی شهرستان ارسنجان از واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت سنگین در جاده "تنگ شکن" و فوت راکب آن خبر داد. 
سرهنگ " محمد علی فرهادی" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت : مأموران انتظامی شهرستان ارسنجان از واژگونی یک دستگاه موتورسیکلت سنگین در جاده "تنگ شکن" مطلع و برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی افزود: در بررسی های اولیه مشخص شد که بر اثر وقوع این حادثه رانندگی، راکب موتورسیکت فوت و ترک نشین آن نیز به شدت مجروح و به بیمارستان انتقال داده شد.
سرهنگ فرهادی بیان داشت : علت وقوع این حادثه رانندگی، در دست بررسی است.
كشف احشام قاچاق ميلياردي در خرمبيد
فرمانده انتظامي خرمبيد از كشف 69 راس گوسفند قاچاق و بدون مجوز به ارزش 2 ميليارد ريال در اين شهرستان خبر داد. 
سرهنگ "حميد جوكار" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بيان كرد: ماموران ايست و بازرسي "شهيد جنتي فر" اين شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری به يك دستگاه كاميون مشكوك و آن را براي بررسي بيشتر متوقف كردند.
وی افزود: در بررسی های لازم مشخص شد این خودرو حامل 69 راس گوسفند قاچاق و بدون مجوز می باشد.
فرمانده انتظامی شهرستان خرم بید با بیان اینکه برابر نظر كارشناسان ارزش احشام مكشوفه، 2 ميليارد ريال برآورد شده است، گفت: در اين خصوص يك متهم دستگير و براي سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضائي شد.
برگزاری ملاقات عمومی معاون وظیفه عمومی استان فارس با مردم
معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان به صورت چهره به چهره با مردم دیدار و به مشکلات آنها در حوزه وظیفه عمومی رسیدگی کرد. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در راستاي اجراي دستورالعمل ابلاغي از سازمان وظيفه عمومي ناجا و به منظور رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع، ملاقات مردمی سرهنگ "محمدرضا دهقانیان" معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان فارس به همراه کارشناسان مربوطه با حضور 36 نفر از مراجعه کنندگان برگزار و به مشکلات آنها در حوزه وظیفه عمومی رسیدگی و پاسخ لازم داده شد.
دستگيري سارق دوربين هاي مداربسته در آباده
فرمانده انتظامي آباده از دستگيري سارق دوربين هاي مدار بسته با 11 فقره سرقت در اين شهرستان خبرداد. 
سرهنگ "خسرو رزمجويي"در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس،گفت:به دنبال وقوع چند فقره سرقت دوربين هاي مدار بسته درسطح شهرستان،شناسايي و دستگيري عامل يا عاملان اين سرقت ها به صورت ويژه در دستور کار پليس قرار گرفت.
وي افزود:در همین راستا ماموران کلانتری مركزي این شهرستان با برنامه ريزي هدفمند، راه اندازي گشت هاي نامحسوس و انجام اقدامات اطلاعاتي،فنی و تخصصی يک متهم را شناسایی و طی یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگير کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان آباده با اشاره به اینکه متهم در بازجويی های تخصصي پلیس، به 11 فقره سرقت دوربين هاي مدار بسته در سطح شهرستان آباده اعتراف كرد، افزود: در این خصوص تعدادی دوربین مداربسته سرقتی از مخفیگاه این سارق کشف شد.
سرهنگ رزمجويي با بيان اينکه متهم جهت سير مراحل قانوني تحويل مرجع قضايي شد، افزود: پليس با تمام توان در راستاي تامين نظم و امنيت و ارتقاء احساس امنيت شهروندان تلاش مي كند و شهروندان نيز مي توانند در صورت مشاهده هرگونه موارد مشكوك، مراتب را از طريق تلفن110 به پليس اطلاع دهند.
برگزاری نشست تعاملي با معاونت پژوهشي دانشگاه علوم پزشكي فارس 
در راستای ارتقاء تعاملات انتظامی با مراكز علمي و دانشگاهي نشست هم اندیشی پلیس با معاونت پژوهشي دانشگاه علوم پزشكي استان فارس در معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي استان برگزار شد. 
 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در راستای تعمیق تعاملات انتظامی با دانشگاه و با هدف اتخاذ تمهيدات لازم در جهت استفاده از ظرفيت هاي مشترك براي پيشگيري از وقوع آسيب هاي اجتماعي مبتلا به استان، نشست تعاملي با حضور سرهنگ "كاووس محمدي" معاون اجتماعي فرماندهي انتظامی فارس، دكتر"حميد محمدي" معاون پژوهش دانشگاه علوم پزشكي استان فارس و جمعي از اساتيد آن دانشگاه در معاونت اجتماعي استان برگزار شد.
گفتني است در اين نشست سرهنگ دوم "مسلم وحيدي راد" سرپرست دفتر تحقيقات كاربردي، دكتر" آرش مولا" معاونت پژوهشي گروه روانپزشكي، دكتر"لعيا احمدزاده" مديرگروه روانپزشكي و دكتر" آرش ماني" عضو هيئت علمي گروه روانپزشكي دانشگاه ديدگاه ها و نظريات خود را درخصوص هماهنگي هرچه بيشتردر اجراي طرح هاي مشترك ارائه كردند.
در پايان اين نشست از مركز مشاوره و مددكاري آرامش معاونت اجتماعي نيز بازديد به عمل آمد.
گازگرفتگی و مرگ 2 نفر در ممسنی
فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی از وقوع حادثه گازگرفتگي و فوت 2 نفرخبر داد 
سرهنگ "محمد هاشم قسام" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، اظهار داشت: مأموران پاسگاه "بابا منیر" شهرستان ممسنی از طریق سامانه فوریت های پلیسی 110 در جریان حادثه گازگرفتگي در یکی از مناطق عشایر نشین قرار گرفته و بلافاصله به محل اعزام شدند.
وي افزود: در بررسی های انجام گرفته، مشخص شد 2 مرد 45 و 50 ساله در داخل یک چادر بر اثر گازگرفتگی فوت کرده اند.
فرمانده انتظامی شهرستان ممسنی با اشاره به تحویل اجساد به پزشکی قانونی، افزود: شهروندان عزیز باید هنگام نصب وسایل گرمایشی نکات و اصول ایمنی را رعایت کنند.

 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top