دانلود اپلیکیشن اندروید

در برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی هیچگونه تعارفی نداریم

فرمانده انتظامی استان تأکید کرد: در برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی و کسانی که قصد بر هم زدن آرامش مردم را دارند، هیچگونه تعارفی نداریم. 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "رهام بخش حبیبی" در جمع نمازگزاران مسجد "حسن بن علی (ع) " محله "شیشه گری" شیراز، اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران پدیده ای نو بود که کلیه معادلات دشمنان اسلام را تغییر داد.
وی افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، دشمنان این مرزو بوم اقدامات خرابکارانه خود را آغاز کردند و پس از آن نیز جنگ تحمیلی را با کمک کشورهای دیگر بر علیه ما راه انداختند.
فرمانده انتظامی استان فارس با بیان اینکه دشمنان در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند، گفت: رهبری و امت دو موضوعی است که دشمنان همه هم و غم خود را به کار گرفته اند تا بتوانند آن ها را از بین ببرند.
سردار حبیبی تصریح کرد: وظیفه همه ما این است تا با ترغیب و تشویق جوانان، حس انقلابی را به آنها انتقال دهیم و فضای مکان های مقدسی همچون مساجد را برای حضور بیش از پیش آنان فراهم کنیم.
وی سردار سپهبد شهید "حاج قاسم سلیمانی" را الگویی بسیار خوب برای جوانان عنوان کرد و گفت: سردار سلیمانی حرف و عملش یکی بود و با اخلاص کامل در کلیه عرصه ها به خوبی وظایف خود را انجام داد.
فرمانده انتظامی استان فارس افزود: همه ما وظیفه داریم که راه و خط سردار شهید سلیمانی را ادامه دهیم چرا که دشمنان قصد دارند ما را از این مسیر منحرف سازند.
سردار حبیبی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آسیب های فضای مجازی در جامعه، گفت: آموزش و آگاهسازی می تواند از بروز بسیاری از آسیب های اجتماعی در این حوزه جلوگیری کند.
وی با اشاره به اجرای طرح های مختلف انتظامی توسط پلیس در سطح شهر شیراز و محله "شیشه گری"، ضمن تقدیر و تشکر از مردم این محله در راستای همکاری با پلیس،افزود: اجرای اینگونه طرح های انتظامی به صورت مستمر ادامه خواهد داشت.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی و کسانی که قصد بر هم زدن آرامش مردم را دارند، هیچگونه تعارفی نداریم.
شایان ذکر است، در پایان جلسه پرسش و پاسخ مردم با فرمانده انتظامی استان فارس برگزار و سردار حبیبی از کانون فرهنگی پایگاه بسیج شهید "سجادیان" مسجد "حسن بن علی (ع)" بازدید به عمل آورد.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top