دانلود اپلیکیشن اندروید

اخبار پليس فارس

مهمترین اخبار پلیس فارس در 24 ساعت گذشته

كشف 450 راس گوسفند قاچاق در زرين‌دشت
فرمانده انتظامي استان از توقيف 3 دستگاه كاميون و كشف 450 راس گوسفند قاچاق در يك عمليات ضربتي توسط ماموران انتظامي زرين‌دشت خبر داد. 
سردار "رهام‌بخش حبيبي" در گفت‌وگو با خيرنگار پايگاه خبري پلبس، بيان كرد: در اجراي طرح برخورد با قاچاقچيان، ماموران انتظامي شهرستان زرين‌دشت با انجام گشت زني‌هاي هدفمند و اقدامات فني و تخصصي در يك عمليات ضربتي موفق شدند 3 دستگاه كاميون حامل احشام را در محورهاي مواصلاتي توقيف كنند. 
فرمانده انتظامي استان فارس اظهار كرد: ماموران موفق شدند در بازرسي از اين خودروها، 450 راس گوسفند قاچاق كشف و رانندگان را نيز دستگير كنند.
اين مقام انتظامي با بيان اينكه كارشناسان ارزش احشام مكشوفه را 6 ميليارد ريال برآورد كرده‌‌اند، گفت: متهمان براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شدند.
دستگیری سارق و کشف 15 فقره سرقت در ممسنی
فرمانده انتظامی ممسنی از شناسایی و دستگیری یک نفر سارق و کشف 15 فقره سرقت  اماکن خصوصی در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ "محمدهاشم قسام" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، با اعلام این خبر گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت اماکن خصوصی در ممسنی، شناسايي و دستگيري عوامل سرقت در دستور كار ماموران قرار گرفت.
وي ادامه داد: تیم ویژه ای از ماموران پلیس ممسنی با انجام اقدامات فني، سارق را در يكي از محلات اين شهرستان شناسايي و دستگير كردند.
سرهنگ "قسام" افزود: متهم در بازجويي فني و تخصصي و پس از مواجه شدن با ادله و مستندات پليس، به 15 فقره سرقت از اماکن خصوصی اقرار كرد.
كشف 80 كيلو ترياك درفارس
رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان از توقيف يك وانت مزدا و كشف 80 كيلو ترياك در محور سروستان-شيراز خبر داد. 
سرهنگ "عبدالله خسرواني" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بيان كرد: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان حين كنترل خودروهاي عبوري در محور سروستان-شيراز، به يك وانت مزدا مشكوك و آن را متوقف كردند.
وي افزود: در بازرسي دقيق از اين خودرو، ميزان 80 كيلو ترياك كه به صورت ماهرانه‌اي جاسازي شده بود كشف و راننده نيز دستگير شد.
سرهنگ "خسرواني" با بيان اينكه يك سواري پژو پارس با 2 سرنشين كه اسكورت محموله بود نيز توقيف شد، تصريح كرد: مبارزه بي امان مأموران نيروي انتظامي استان با قاچاقچيان مواد مخدر كمافي سابق با قدرت و جديت ادامه دارد.
دستگیری 75 سارق با کشف 151 فقره انواع سرقت درکازرون
فرمانده انتظامی کازرون از شناسایی و دستگیری 75 سارق و کشف 151 فقره انواع سرقت طي يك ماه گذشته در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ "محمد عبادی نژاد" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: طرح مبارزه با سرقت در سطح شهرستان کازرون طی یک ماه  گذشته اجرا شد که منجر به کشف چندین فقره سرقت مهم و دستگیری تعداد قابل توجهی سارق شد.
 این مقام انتظامی عنوان کرد: در نتیجه اقدامات و تلاش شبانه‌روزی، ماموران موفق به دستگیری 75 سارق و کشف 151 فقره انواع سرقت در سطح شهرستان شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان کازرون با بیان اینکه سارقان در بازجویی‌ها و تحقیقات به عمل آمده به ارتکاب انواع سرقت از جمله اماکن خصوصی، سیم برق، موتورسیکلت، منزل، احشام، کیف قاپی و سرقت داخل خودرو  اعتراف كردند، گفت: متهمان پس از تشکیل پرونده  و تکمیل تحقیقات تحویل مراجع قصائی شدند.
سرهنگ "عبادی نژاد" به شهروندان توصیه کرد: ضمن عمل به هشدارهای پلیسی در پیشگیری از سرقت، در صورت مشاهده افراد و وسایل نقلیه مشکوک مراتب را سریعا از طریق شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.
2 كشته بر اثر واژگوني كاميون
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان گفت: بر اثر واژگوني يك كاميون در محور فيروزآباد-جم، 2 نفر در دم فوت كردند. 
سرهنگ "كاووس محمدي" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بيان كرد: در پي اعلام وقوع يك فقره تصادف رانندگي در محور فيروزآباد-جم، بلافاصله ماموران به همراه ديگر نيروهاي امدادي براي بررسي حادثه به محل اعزام شدند.
وي ادامه داد: مأموران مشاهده كردند يك كاميون حامل بار سقف كاذب با 2 سرنشين در محور مذكور در حركت بوده كه واژگون و بر اثر آن هر 2 نفر در دم فوت مي‌كنند. 
سرهنگ "محمدي" با اشاره به اينكه كارشناس پليس راه علت اين تصادف را تخطي از سرعت مطمئنه راننده اعلام كرد، عنوان داشت: رانندگان قوانين و مقررات راهنمايي و رانندگي را رعايت كنند تا شاهد حوادث دلخراش نباشيم.
2 كشته و 3 مجروح حاصل برخورد كاميون با پژو
رئيس پليس راه شمالي استان گفت: بر اثر برخورد كاميون با يك سواري پژو در محور فسا به استهبان، 2 نفر كشته و 3 نفر نيز مجروح شدند.
سرهنگ "عبدالهاشم دهقاني" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، بيان كرد: بامداد امروز در پي اعلام يك فقره تصادف فوتي در محور فسا به استهبان ، بلافاصله مأموران به محل مورد نظر اعزام شدند.
وي افزود: ماموران در بررسي هاي اوليه مشاهده کردند يك پژو 405 با 5 سرنشين با يك كاميون برخورد و بر اثر آن 2 نفر از سرنشينان در دم فوت و 3 نفر ديگر مجروح و به بيمارستان منتقل شدند.
سرهنگ "دهقاني" عنوان داشت: كارشناسان پليس راه در صحنه حاضر و علت وقوع اين حادثه را حركت سمت خلاف جهت از سوي راننده كاميون اعلام كرد.
کشف شربت و قرص متادون در مرودشت
فرمانده انتظامی مرودشت از شناسایی و دستگیری یک فروشنده حرفه‌ای مواد مخدر و کشف مقاديري قرص و شربت متادون از منزل و مغازه وی در این شهرستان خبر داد. 
سرهنگ "اسماعیل زراعتیان" در گفت‌و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر با انجام یکسری اقدامات فنی و پلیسی، یکی از فروشندگان حرفه‌ای مواد مخدر را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضائی اقدام به بازرسی از منزل و مغازه وی کردند.
وی ادامه: ماموران در بازرسی از منزل و مغازه این مواد فروش، 6 هزار و 790 سی سی شربت متادون، 4 هزار و 140 عدد قرص متادون و 14 هزار و 800 نخ سیگار غیر مجاز کشف و وی را دستگیر کردند.
سرهنگ "زراعتیان" با اشاره به این که در این خصوص پرونده تشکیل و به همراه متهم براي سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی تحویل شد، خاطر نشان كرد: كارشناسان ارزش اموال مكشوفه را 650 ميليون ريال برآورد كردند.

 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top