دانلود اپلیکیشن اندروید

اخبار پليس فارس

مهمترین اخبار حوادث و انتظامی فارس

قدرداني نماينده ولي فقيه آباده از نيروي انتظامي 
امام جمعه شهرستان آباده در جمع اعضاي شوراي تامين اين شهرستان، از حضور مقتدرانه، هوشمندانه، بی طرفانه و کاملا مستقل پليس در راستای تامین امنیت انتخابات قدردانی کرد. 
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، حجت الاسلام‌والمسلمین "سیدحسن موسوي خراساني" گفت: حضور گسترده مردم در زمان هاي حساس و سرنوشت ساز همواره موجب ناكامي دشمنان در رسيدن به اهداف شومشان شده و بار ديگر مردم در دوم اسفندماه با حضور در پاي صندوق‌هاي راي، جواب دندان شکني به دشمنان اسلام دادند.
وی تصریح کرد: اقدامات موثر و مفيد انتظامي شهرستان موجبات رضايتمندي شهروندان را در برقراري نظم و امنيت و آرامش انتخابات فراهم آورده و باعث شده تا افراد مخل نظم و امنيت، اين شهرستان را محلي ناامن براي اقدامات مجرمانه انتخاباتي خود بدانند.
نماینده ولی فقیه در شهرستان آباده از عملکرد فرمانده و کارکنان انتظامي شهرستان به منظور تامين امنيت مطلوب و تلاش هاي شبانه روزي در تامين امنيت انتخابات قدرداني کرد و گفت : بحمدالله یکی از بزرگترین امتیازات انتخابات این بود كه نیروی انتظامی توانستند امنیت انتخابات را به نحو احسن تامین کنند و انتخابات در فضای کاملا آرام برگزار گردد.
كشف 61 كيلو ترياك در ني‌ريز
فرمانده انتظامي ني‌ريز گفت: با تلاش مأموران انتظامي اين شهرستان، يك دستگاه وانت آريسان توقيف و ميزان 61 كيلو  ترياك كشف شد.
سرهنگ "سيد‌محمد يوسفي" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: مأموران پليس مبارزه اين شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهاي مواصلاتي، به يك دستگاه وانت آريسان مظنون شدند.
وي افزود: پس از طي مسافتي تعقيب و گريز، با توجه به تاريكي هوا و كوهستاني بودن منطقه، راننده با به جا گذاشتن خودرو متواري شد.
فرمانده انتظامي ني‌ريز با بيان اينكه تلاش براي دستگيري قاچاقچي متواري ادامه دارد، گفت: در بازرسي از آن خودرو ميزان 61 كيلو ترياك که به صورت ماهرانه‌اي در كپسول گاز جاسازي شده بود كشف شد.
توقيف اتوبوس حامل کالاي قاچاق ميلياردي در لارستان
فرمانده انتظامي لارستان از توقيف يك اتوبوس و كشف 5 هزار ثوب پوشاك قاچاق به ارزش يك ميليارد و 600 ميليون ريال خبر داد.
سرهنگ "داود امجدي" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: ماموران انتظامي  اين شهرستان، هنگام كنترل خودروهاي عبوري به يك دستگاه اتوبوس مشکوک و آن را براي بررسي بيشتر متوقف کردند.
وي افزود: ماموران موفق شدند در بازرسي از اين خودرو، 5 هزار ثوب پوشاك خارجي قاچاق و فاقد مدارك قانوني كشف و راننده را نيز دستگير كنند.
فرمانده انتظامي شهرستان لارستان با بيان اينكه ارزش ريالي اين محموله قاچاق برابر نظر كارشناسان، يك ميليارد و 600 ميليون ريال برآورد شده است، اظهار كرد: پس از تشكيل پرونده متهم براي انجام مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شد.
کشف ژیلت های قاچاق در کازرون
فرمانده انتظامی كازرون از توقیف یک سواري سمند و کشف 8 هزار و 640 عدد ژیلت‌ خارجي قاچاق خبر داد.
سرهنگ "محمد عبادی‌نژاد" در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: ماموران انتظامی بخش "جره و بالاده" اين شهرستان در اجرای طرح‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز و تشدید اقدامات کنترلی، حین گشت زنی در حوزه استحفاظی به یک سواري سمند مشکوک و آن را متوقف كردند.
سرهنگ "عبادي‌نژاد" خاطر نشان كرد: ماموران موفق شدند در بازرسي از آن خودرو تعداد 8 هزار و 640 عدد ژیلت‌ خارجي قاچاق كشف و راننده را نيز دستگير كنند.
فرمانده انتظامی شهرستان كازرون با بیان اینکه ارزش محموله مکشوفه برابر نظر كارشناسان، 450 میلیون ریال برآورد شده است، گفت: متهم با تشکیل پرونده مقدماتی براي سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد. 
رسالت ما ادامه دادن راه شهداست
در راستای تجلیل از مقام شامخ شهدا،  فرمانده انتظامي شهرستان فسا و رئیس عقیدتی سیاسی، در ديدار با خانواده سروان شهید "حجت الله دشتبانی" گفت: رسالت ما ادامه دادن راه شهداست. 
به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سرهنگ "فرج رستمی" در این دیدار گفت: شهدا با اهداء خون خود، امنیت را ایجاد کردند و رسالت ما ادامه دادن راه آنان است.
وی خانواده شهدا را الگوی صبر دانست و افزود: خدمت رسانی به خانواده شهدا در قبال ایثار و فداکاری آنان،  کمترین کار ممکن و یک توفیق الهی است. 
گفتني است اين شهيد والامقام، 19تیرماه سال جاری در شهرستان میناب در درگیری با قاچاقچیان مسلح،  به درجه رفيع شهادت نائل آمد.
کشف کالاي قاچاق در اقليد
فرمانده انتظامي اقليد از کشف 400 ميليون ريال کالای قاچاق در بازرسي از 2 دستگاه خودرو در اين شهرستان خبر داد.
سرهنگ "مراد صارمي" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، ضمن تاکيد بر عزم جدي پليس در برخورد با قاچاق کالا و ارز، اظهار داشت: در راستاي طرح تشديد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامی این شهرستان حين كنترل محورهاي مواصلاتي، به 2 دستگاه خودرو سبک مشکوک و آنها را متوقف کردند.
اين مقام انتظامي افزود: در بازرسي از خودروهاي توقيف شده انواع کالای قاچاق از جمله 37 طاقه پارچه، 2 دستگاه یخچال فریزر و آب تسویه، 85 تخته پتو مسافرتی، 4 رشته ال ای دی روشنایی و يك عدد لوستر قاچاق و فاقد مدارک قانوني کشف شد.
سرهنگ "صارمي" با اشاره به اينکه در اين خصوص 2 نفر دستگير و براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شدند، افزود: ارزش ريالي اموال مکشوفه برابر نظر كارشناسان، 400 ميليون ريال برآورد شده است .

 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top