دانلود اپلیکیشن اندروید

در ایام نوروز رسیدگی به مطالبات مسافران و گردشگران لحظه ای و ملموس باشد

معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری فارس بر نقش مهم دستگاه های خدمات رسان تاکید و یادآور شدند که حال و هوای استان پهناور فارس با سایر استان ها در این ایام متفاوت باشد و ابراز امیدواری کرد میزبان خوبی برای مسافران نوروزی در شهر ها و استان باشیم .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس ظفر افشون معاون هماهنگی و مدیریت امور زائرین استانداری فارس در اولین جلسه کمیته ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات ویژه نوروز سال 99 با بیان این که فارس و شیراز آماده  مهمان نوازی است اظهار داشت: انتظار فوق العاده ای  از هلال احمر و اورژانس در امداد رسانی جاده ای می رود و ابراز امیدواری نمود که تیم های واکنش سریع هلال احمر در این ایام آمادگی خود را حفظ نمایند.
معاون استاندار فارس در این جلسه با اشاره به افزایش سفر ها به استان در این ایام  ابراز امیدواری کرد در نوروز 99 با اطلاع رسانی سامانه های اضطراری و رسیدگی به شکایت ،  ناظر خدمات رسانی مطلوب به مسافران باشیم  .
قائم مقام ستاد تسهیلات خدمات سفر استان فارس ضمن تشکر از اقدامات و فعالیت کمیته های ذیل ستاد در سال گذشته عنوان نمود که کالاهای اساسی جهت نوروز 99 تدارک دیده شده است و دستگاههای تامین کننده کالاها آمادگی خود را جهت تنظیم بازار بکار گرفته و آماده استقبال از نوروز و میهمانان نوروزی می باشیم  .
ظفر افشون همچنین از سازمان صنعت ، معدن و تجارت و رییس کمیته نظارت و تنظیم بازار ستاد استان خواست تا نسبت به ، تنظیم  بازار و افزایش نظارت ها بر بازار توجه ویژه ای صورت پذیرد.
وی ابراز امیدواری کرد که بتوانیم با برنامه ریزی منسجم ، با کیفیت و خدمات مناسب  از ظرفیت اماکن اقامتی استان در جهت پذیرایی گردشگران نوروز بهره کافی را ببریم .
در این جلسه رؤسای کمیته های ذیل ستاد نیز به بیان برنامه ها و دیدگاه های خود در خصوص ارائه خدمات مطلوب و مناسب به گردشگران و مسافران نوروزی در جهت ارزیابی عملکرد دستگاه های خود پرداختند و بر هماهنگی و نظارت قبل ، هنگام و بعد از نوروز تاکید داشتند. .طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top