دانلود اپلیکیشن اندروید

۱۲ پروژه گردشگری با سرمایه گذاری بیش از ۳۸ میلیارد ریال در استان فارس به بهره برداری می رسد

مصیب امیری مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری فارس گفت: ۱۲ پروژه گردشگری با سرمایه‌گذاری بیش از ۳۸ میلیارد ریال در دهه فجر افتتاح می شود.

 مصیب امیری، امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه 12 پروژه گردشگری با سرمایه گذاری بیش از 38 میلیارد ریال در استان فارس  به بهره برداری می رسند، گفت: این پروژه ها شامل 11 پروژه اقامتگاهای بوم گردی و یک اردوگاه گردشگری با سرمایه ‌گذاری 38 میلیارد و 400 میلیون ریال است.

مدیرکل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس عنوان کرد: اقامتگاه های بوم گردی در شهرستان های شیراز، سپیدان، فیروزآباد، پاسارگاد، مرودشت و اردوگاه گردشگری در شهرستان فسا به بهره برداری می رسد.

وی اضافه کرد: اقامتگاه های بوم گردی با حجم سرمایه گذاری 32 میلیارد و 600 میلیون ریال و ایجاد اشتغال برای 32 و یک اردوگاه گردشگری با حجم سرمایه گذاری 5 میلیارد و 800 میلیون ریال و ایجاد اشتغال برای 20 نفر، از جزئیات طرح های قابل افتتاح است.

مدیرکل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس اظهار داشت: در حال حاضر استان فارس دارای 115 اقامتگاه بوم گردی است که با افتتاح این 13 پروژه، تعداد بوم گردی های استان به 128 اقامتگاه خواهد رسید.

امیری تصریح کرد: استان فارس دارای 76 هتل و متل، 24 هتل آپارتمان، 134 مهمانپذیر، 115 اقامتگاه بوم گردی و 134 خانه مسافر است.

منبع: شبستان

 
 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top