دانلود اپلیکیشن اندروید

قائم مقام ستاد خدمات نوروزی فارس: مردم برای سفرهای تابستانه برنامه ریزی کنند

 قائم مقام ستاد خدمات نوروزی استان فارس با بیان اینکه پیروی از توصیه های مقامات بهداشتی، با هدف حفظ سرامت مردم یک ضرورت است، به مردم توصیه کرد که برای سفرهای تابستانه برنامه ریزی کنند.


ظفر افشون انجام سفرهای نوروزی در شرایط فعلی را درست ندانست و گفت: توصیه ما به پیروی از مقامات بهداشت و سلامت کشور این است که مردم جهت حفظ سلامتی خود، در ایام عید از سفر پرهیز کنند.

به گزارش ایسنا، افشون جمعه 16 اسفند در جمع خبرنگاران گفت: استان فارس از نظر شیوع ویروس کرونا وضعیت بهتری نسبت به سایر استان ها دارد و در تلاشیم این وضعیت را حفظ کنیم لذا توصیه اکید می شود مردم از سفر به نقاط دیگر در ایام عید پرهیز کنند.

وی افزود: بهتر است که مردم سفرهای خود را به تابستان موکول کنند تا از عوارض این ویروس و بیماری ناشی از آن در امان بمانند.

معاون استاندار فارس با تکذیب شایعه اعلام آمادگی فارس برای پذیرایی از میهمانان نوروزی نیز گفت: امسال در استان فارس امکاناتی که در سنوات گذشته برای مسافران در نظر گرفته می شد را طبیعتا نخواهیم داشت.

افشون خاطرنشان کرد: با توجه به تاکید مقامات بهداشت و سلامت کشور، مردم نیز اصل پیشگیری را با ماندن در خانه های خود دنبال کنند.

وی در عین حال از فعال سازی واحدهای صنعتی تولید ماسک و مواد ضد عفونی در استان برای تامین نیاز مردم نیز خبر داد و گفت: بخش نقدینگی واحدهای تولیدی ماسک و مواد ضد عفونی را تامین کردیم تا با حداکثر تولید کار کنند.

معاون استاندار فارس اضافه کرد: در این راستا کارخانه الکل سازی فسا و سپیدان که قبلا تعطیل بود، فعالیت خود را از سر گرفتند.

به گزارش ایسنا، طی روزهای اخیر موضوع سفرهای نوروزی به ویژه سفر به استان فارس و آمادگی این استان برای پذیرایی از میهمانان، در برخی رسانه ها مطرح شده بود که بنا به گفته افشون، این موضوع منتفی است و مسئولان فارس تاکید دارند که در شرایط کنونی از هر سفری پرهیز شود.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top