دانلود اپلیکیشن اندروید

وظیفه مسئولین، انعکاس خدمات دولت و نظام و تقویت گفتمان بین نسلی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس: گفت: وظیفه فعلی مسئولین ، انعکاس خدمات دولت و نظام و تقویت گفتمان بین نسلی است.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری سید احمد احمدی زاده در جلسه شورای اداری شهرستان قیر و کارزین با اشاره به دستاوردهای ارزشمند نظام جمهوری اسلامی در طول چهل سال اخیر و با بیان این مطلب که نسل جدید، انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی را به چشم ندیده است، گفت: اکنون که دشمن از هر سو، سعی در بی اهمیت جلوه دادن دستاوردهای انقلاب و نظام اسلامی دارد، وظیفه مسئولین، انعکاس خدمات دولت و نظام و تقویت گفتمان بین نسلی است.
وی افزود:امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند برقراری گفتمان قوی و موثر بین نسل قدیم و نسل های جدید هستیم. باید برای نسلی که انقلاب و نظام شاهنشاهی را ندیده اند، ماهیت و عوامل فروپاشی آن نظام و در نهایت پیروزی انقلاب اسلامی را تشریح کنیم. جوانان باید بدانند که هوشیاری، شخصیت و اندیشه های امام خمینی (ره)، مکتب اسلام و وحدت ملی، سه عامل اساسی پیروزی انقلاب بودند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس، ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر به بیانات و رهنمودهای اخیر مقام معظم رهبری پیرامون ضرورت مقایسه شرایط قبل و بعد از انقلاب اشاره کرد و گفت: ما در طول این سال ها با جنگ و انواع تحریم ها دست به گریبان بوده ایم اما در همین شرایط سخت نیز دست آوردهای قابل توجهی در حوزه های مختلف داشته ایم که به هیچ عنوان با شرایط نامطلوب قبل از انقلاب، قابل مقایسه نیست.
 احمدی زاده گفت: اتحادی که اوائل انقلاب و دوران جنگ داشتیم، ضامن بقای انقلاب و نظام اسلامی شد که امیدواریم با اتحاد دوباره، از شرایط فعلی هم به سلامتی گذر کنیم.
 رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به اصل ششم قانون اساسی گفت: اداره امور کشور، متکی به آراء مردم و انتخابات است و ما خوشبختانه انتخابات را در بدترین شرایط حتی زمان جنگ، در کمال صحت و سلامت، برگزار کرده ایم.
وی ادامه داد: سلامت و امنیت، دو مؤلفه اصلی وزارت کشور در برگزاری انتخابات است و تمام تلاش ما بر این است که انتخاباتی امن و سالم برگزار کنیم و در این راستا، صفر تا صد مسائل را بررسی کرده ایم. مشارکت و رقابت نیز دو مؤلفه در حوزه ملی هستند که انشاءالله با یاری مردم و تلاش مسئولین در دوم اسفندماه، محقق خواهند شد.
  احمدی زاده با اشاره به بیانیه‌ مقام معظم رهبری پیرامون گام دوم انقلاب گفت: کلیدواژه های بسیار مهمی در این بیانیه ذکر شده که هرکدام از آنها می تواند گره گشای مسائل در حوزه های مختلف باشد.
وی همچنین از ضرورت تقویت سرمایه اجتماعی به ویژه مؤلفه اعتماد، سخن گفت و مسئولین را به ارتباط مستقیم، موثر و همدلی کردن با مردم و اعتمادسازی فراخواند و ادامه داد: مردم شریف ما شرایط کشور را می دانند، تحریم های ظالمانه را می بینند و به مدد اعتمادسازی، دوشادوش نظام و انقلاب خواهند ایستاد.
معاون استاندار با ابراز نگرانی از شیوع آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد و طلاق، از مسئولین خواست تا با هم فکری و هم افزایی و تبدیل تهدید فضای مجازی به فرصت به واسطه تولید محتوای مناسب، در راستای کاهش شدت آسیب ها گام بردارند.
وی در این باره به اهمیت فعالیت سازمان های مردم نهاد به صورت ویژه تاکید کرد.
احمدی زاده در پایان به ظرفیت های قابل توجه شهرستان از جمله کشاورزی، گردشگری، و صنایع تبدیلی اشاره کرد و گفت: قیروکارزین می تواند در هرکدام از این حوزه ها، درآمدزایی قابل توجهی داشته باشد و توجه به این ظرفیت ها در راستای توسعه پایدار شهرستان، ضروری است.
وی همچنین با توجه به نیازمندی های عدیده شهرستان در حوزه سلامت گفت: برای ارتقاء سطح کیفی خدمات در حوزه بهداشت شهرستان از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top