دانلود اپلیکیشن اندروید

فرماندار شهرستان جهرم: قابلیت جهرم برای تبدیل شدن به قطب درمانی جنوب کشور

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم با اشاره به تحولات حوزه پزشکی، بهداشت و درمان، به لحاظ فضای فیزیکی، تجهیزات مورد نیاز و نیروی انسانی متخصص و فوق تخصص، تاکید کرد که جهرم قابلیت تبدیل به قطب پزشکی جنوب کشور را دارد.

شفیعیان شنبه ۱۹ بهمن در حاشیه مراسم افتتاح مرکز شیمی درمانی دانشگاه علوم پزشکی جهرم، در گفت وگو با ایسنا، ضمن تبریک دهه مبارک فجر، گام دوم انقلاب را میدان تحوالات شگرف دانست و افزود: یکی از بخش‌هایی که طی سال‌های اخیر متحول شده و جهرم را با تحولات عظیم مواجه کرده، حوزه پزشکی، بهداشت و سلامت است.

وی گفت: احداث و توسعه و بهسازی مراکز جامع سلامت، خانه‌های بهداشت و افزایش متخصصین و پزشکان فوق تخصص که در سال‌های اخیر به کوشش مسئولان دانشگاه، خیرین و نیکوکاران و با حمایت های وزارت بهداشت انجام شده، چشمگیر و ستودنی است.

شفیعیان خاطر نشان کرد: افزایش ظرفیت های آموزشی، بهداشتی و درمانی جهرم موجب توسعه گردشگری حوزه سلامت در شهرستان جهرم شده به شکلی که امروز جهرم پذیران بیمارانی از شهرها و استان‌های همجوار است.

فرماندار ویژه جهرم ابراز امیدواری کرد که مسیر آغاز شده در حوزه بهداشت و درمان و علوم پزشکی در جهرم و تحولات این عرصه، با سرعت و کیفیت بهتری تداوم یافته و جهرم به یک قطب درمانی و پزشکی در جنوب کشور تبدیل شود.

 

 
 
 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top