دانلود اپلیکیشن اندروید

استاندار فارس: فرمانداران با نمایندگان مدیریت تعاملی داشته باشند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس دکتر عنایت الله رحیمی در جلسه گردهمایی فرمانداران فارس حمایت از جهش تولید را از جمله اولویت های کاری برای فرمانداران عنوان کرد و اظهار داشت: توجه به اقتصاد مقاومتی مهم است و با وجود شرایط اجتماعی و اقتصادی باید تلاش مضاعفی شود تا  مردم احساس امنیت داشته باشند.

 وی با بیان اینکه  در سال گذشته بحران های مختلفی داشته ایم  گفت: سال 98 نقطه عطفی محسوب می شود و نیاز به تحلیل دارد.

نماینده عالی دولت در استان فارس با تقدیر از فعالیت های فرمانداران در مقابله با شیوع کرونا گفت: با  هماهنگی و حمایت مردم  به نتایج ارزنده ای در مقابله با کرونا دست یافتیم و مردم از منافع مالی  خود گذشتند که نشان داد در مقابله با بیماری کرونا من ها به  ما تبدیل شد.

استاندار فارس استفاده از ظرفیت ها و تقسیم کار در حل مشکلات  را از جمله ضروریات کاری عنوان کرد و گفت : شان و منزلت مدیران در حل مشکلات مردم است و تقسیم کار  مایه نزول شان مدیران محسوب نمی‌شود و در همین زمینه باید فرمانداران با نمایندگان مجلس مدیریت تعاملی داشته باشند. 

  نماینده عالی دولت در استان فارس با تاکید بر لزوم بهره گیری از همه تجارب مدیریتی و اجرایی برای پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید گفت: هدف ما مدیریتی تعاملی با همکاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی است و در این راستا باید از این ظرفیت عالی بهره گیری کافی را داشته باشیم.
رحیمی با اشاره به نامگذاری سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری و لزوم توجه به این سرفصل مهم اجرایی و مدیریتی اظهار داشت: همه تمرکز و توان دولت بر روی این مبحث متمرکز شده و ما انتظار داریم تا همه دستگاه‌های اجرایی در رسیدن به نقطه مطلوب در جهش تولید پیشقدم باشند.
رحیمی افزود: شاخص بیکاری و تورم استان  نسبت به استان های دیگر مناسب تر است و  همچنان باید در بهبود معیشت مردم تلاش کنیم.

 وی خاطر نشان کرد:  قبلا زخم هایی مانند سیل و زلزله بر تن استان فارس خورده و اکنون با تهدیدات آتش سوزی و  حمله ملخ مواجه هستیم که باید 
آمادگی  کاملی برای مقابله با آن وجود داشته باشد.
گفتنی است این جلسه با بحث و بررسی مسائل شهرستان ها پایان یافت.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top