دانلود اپلیکیشن اندروید

فارس درحوزه پژوهش و فناوری، استان برتر شناخته شد

استاندار فارس در حاشیه آئین تجلیل از پژوهشگران ، فناوران واستان های برتر کشور؛

تقویت تعامل دستگاه‌های اجرایی،صنعت و بخش خصوصی با دانشگاه‌ها از اهداف اصلی دولت در استان فارس است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس دکتر عنایت الله رحیمی در حاشیه آیین تقدیر از آئین تجلیل از پژوهشگران و فناوران برتر کشور با بیان اینکه استان فارس در چهارمین سال متوالی  عنوان استان برتر در زمینه پژوهش و فناوری را کسب کرده است گفت: این موفقیت را به  مردم‌ شریف فارس، جامعه دانشگاهیان، اساتید، دانشجویان پژوهشگران،  فعالان در پارک علم و فن آوری و بنیاد نخبگان تبریک عرض می کنم.
وی با اشاره به اینکه ایجاد و تقویت تعامل میان دستگاه‌های اجرایی، صنعت و بخش خصوصی با دانشگاه‌‌ها  از برنامه های اساس دولت در استان فارس بوده است، عنوان کرد:   ارزیابی انجام شده  در سطح ملی نشان داد توفیقات ارزشمندی در تحقیق این هدف به دست آمده است.
نماینده عالی دولت در استان فارس بیان کرد: بیش از ۳۱ مورد حمایت از طرح های پژوهشی، حمایت از ۳۶۵ شرکت دانش بنیان و بیش از ۵۷۰ مورد اقدامات فناورانه  از جمله مواردی است که در راستای توجه به موضوع پژوهش در استان فارس انجام شده است.
دکتر رحیمی ادامه داد: با توجه به شاخص های متعدد استان فارس  با فاصله بسیار زیاد از سایر استان‌ها پیشی گرفت و موفق به کسب مقام برتر پژوهش و فناوری در کشور شد  که این موفیت نتیجه تلاش مجموعه های پژوهشی و دانشگاهی و بخش های مرتبط با آنها است 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top