دانلود اپلیکیشن اندروید

انجام پژوهشهای علمی جهت نیازسنجی خانواده های شهدا و ایثارگران در دستور کار قرار گیرد.

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری فارس : انجام پژوهشهای علمی جهت نیازسنجی خانواده های شهدا و ایثارگران در دستور کار قرار گیرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، جلسه هماهنگی و برنامه ریزی گردهمایی مجمع پیشکسوتان جهاد و شهادت  استان فارس با عنوان تجلیل از همسران رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در  دفتر امور بانوان و خانواده استانداری برگزار گردید .
در این جلسه مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری ضمن تشکر از تشکلهای فعال در حوزه دفاع مقدس بیان داشتند :استفاده از ظرفیت تشکلهای غیر دولتی باعث اثر بخشی بیشتر فعالیتها برای خانواده شهداء میگردد.
ایشان ضمن تاکید به مظلومیت همسران جانباز و مادران شهداء بیان داشتند: مادران و همسران معزز شهدا کتابخانه های مهمی از خاطرات شهدا و دفاع مقدس می باشند که با از دست دادن این عزیزان خاطرات وارزشهای دفاع مقدس را نمی توانیم به نسل آینده منتقل کنیم .
سیده معصومه دستغیب با تاکید براستفاده ازظرفیت دانشگاهها اظهارداشتند که با کمک دانشگاه ها پژوهشهایی علمی در خصوص بررسی اولویت ها و پیشنهادات مختلف برای ارائه خدمات به  خانواده شهدا انجام پذیرد و نیاز سنجی گردد و این اطلاعات علمی در اختیار تشکلها قرار گیرد تا در برنامه ریزی ها سلیقه ای عمل نشود .
در پایان مقرر گردید که جلسات هماهنگی و برنامه ریزی  فعالیتهای کوتاه مدت و بلند مدت تشکل های غیر دولتی ایثارگران به شکل منظم و با حضور مسئولین مرتبط برگزار گردد. 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top