دانلود اپلیکیشن اندروید

دانشگاه پیام نور فارس مقام اول کشور در زمینه درآمدهای غیرشهریه ای و جذب منابع استانی

 

دانشگاه پیام نور استان فارس موفق به کسب مقام اول کشور در جذب منابع استانی و همچنین درآمدهای غیرشهریه ای در سال 1398 در بین دانشگاه های پیام نور کشور شد.

 


رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس  با اعلام این خبر گفت: علاوه بر جذب منابع استانی و درآمدهای غیرشهریه ای، در سال گذشته نیز موفق به جذب 3میلیارد و 800میلیون تومان از بخش توازن و همچنین جذب اسناد خزانه بودیم  که  امیدواریم با تلاش همه همکاران در سطح استان امسال نیز شاهد حفظ رتبه های برتر کشوری در بخش درآمد زایی باشیم.
دکتر محمدحسن صیف در نشست روسای مراکز وواحدهای این دانشگاه که به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شده بود، اظهارداشت: 
برگزاری کلیه کلاسهای تئوری دانشجویان به صورت مجازی اگر چه در ابتدا با سختی ها و مشکلاتی رو به رو بود اما این کار تجربه بزرگی بود که در نیمسالهای آتی نیز از آن بهره  خواهیم گرفت.
وی با اشاره به اهمیت پشتیبانی از کلاسهای مجازی، اظهارداشت: در نظام های آموزش الکترونیکی، پشتیبانی یکی از ارکان مهم و اصلی به حساب می آید چرا که اگر این کار با رضایت دانشجو واستاد همراه نباشد نتیجه مثبتی نخواهد داشت.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس اضافه کرد: دانشگاه پیام نور دانشگاهی با آموزش ترکیبی و از راه دور است که توقع داریم افزایش آموزش الکترونیکی  با کیفیت در سرلوحه همه همکاران قرار گیرد.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top