دانلود اپلیکیشن اندروید

با حضور استاندار فارس: پورتال جامع کسب و کارهای اینترنتی فارس رونمایی شد

استاندار فارس: پورتال جامع کسب و کارهای اینترنتی به مصون ماندن مردم در برابر کرونا کمک می‌کند


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس آیین رونمایی از  پورتال جامع کسب و کارهای اینترنتی فارس (فارس بیز) برگزار شد.
دکتر رحیمی در حاشیه رونمایی از این پورتال، با بیان اینکه راه اندازی پورتال جامع کسب و کارهای اینترنتی خبر خوبی برای مردم استان فارس است، افزود: با توجه به جایگاه جامعه علمی و تخصصی استان فارس این انتظار وجود داشت که چنین اقدامی انجام شود.

وی افزود: توسعه این پورتال زمینه ساز اقدامی ماندگار و اثر گذار در سطح بازار خواهد بود.

وی همچنین بر لزوم ارائه آموزش‌ برای کسب و کارهای سنتی تاکید کرد و گفت: راه اندازی این پورتال نباید محدود به تعداد محدودی از صنوف یا کسب و کارها باشد.

رئیس ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در فارس با بیان اینکه سیاست اصلی دولت در راستای پیشگیری از ابتلا و کنترل شیوع بیماری، ادامه اجرای طرح  فاصله گذاری اجتماعی است، عنوان کرد: مهمترین راهکار مهار این بیماری فاصله گذاری اجتماعی و در ادامه آن فاصله گذاری هوشمند است.

استاندار فارس استراتژی کلی کشور در برابر بیماری کرونا را ماندن در خانه دانست و خاطرنشان کرد: راه اندازی  پورتال جامع کسب و کار کمک می‌کند مردم راحت تر در خانه بمانند و خود را مصمون کنند.

دکتر رحیمی با بیان اینکه در حوزه تجارت الکترونیک مدیریت، سیاستگذاری و بهره برداری از یک سو و  ذی نفعان و مشتریان از سوی دیگر باید مورد توجه باشند، اظهار کرد: هماهنگی‌ها و اشتراک دیدگاه‌ها در میان این گروه‌ها سبب دستیابی به نتیجه بهتر  خواهد شد.

  وی ایمنی در برابر ابتلا به ویروس کرونا و سایر اتفاقات دیگری که رفت و آمدها ایجاد می‌کنند، کمک به حفظ محیط زیست و همچنین کاهش آلاینده‌ها را از جمله مزایای راه  اندازی این پورتال برشمرد.

رئیس ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در ادامه افزود: در حال حاضر قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا با رعایت پروتکل  های بهداشتی و حفظ کیفیت محصولات و خدمات،  اولویت مد نظر ما برای رونمایی از پورتال جامع کسب و کارهای اینترنتی فارس است.
استاندار فارس بیان کرد: گردهم آمدن این فعالیت ها و کسب و کارها در کنار هم در طولانی مدت سبب صرفه‌جویی در بسیاری هزینه ها و به تبع آن کاهش قیمت تمام شده کالا و خدمات خواهد شد.

نماینده عالی دولت در استان فارس، نظارت و پایش را موضوعاتی اساسی در موفقیت فعالیت این پورتال برشمرد و گفت: زمانی که اقدامی مناسب و خوب انجام می‌شود ممکن است نقص‌هایی داشته باشد که نظارت و پایش بهترین راه برای  رفع این نواقص، جلوگیری از  سو استفاده های احتمالی   و همچنین تقویت نقاط قوت آن است.

 وی با بیان اینکه جهان امروز با سرعت به سوی استفاده از تکنولوژی های جدید و دانش روز پیش می‌رود عنوان کرد: شیوع بیماری کرونا که امروز به عنوان تهدیدی جدی در جهان مطرح است؛  می‌تواند در ابعاد دیگر،  فرصتی مغتنم برای تقویت استفاده از دانش و تکنولوژی باشد.

استاندار فارس با تاکید بر اینکه سلامت مردم اولویت اول ما است، افزود:  باید تلاش شود آسیب های پساکرونا در حوزه های مختلف به‌ویژه در حوزه  اقتصادی به  حداقل برسد.
وی ادامه داد : کاهش آسیب های پساکرونا با هماهنگی بخش های عمومی وخصوصی امکان پذیراست و برای تحقق این امر ازهمه ظرفیت های انسانی ‌و اقتصادی استان استفاده خواهد شد.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top