دانلود اپلیکیشن اندروید

ذیحسابان پاسداران عرصه اعتماد سازی هستند

استاندار فارس گفت:سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی ادارات با شفاف سازی اقتصادی حاصل می شود و در این راستا ذیحسابان پاسداران این عرصه همه محسوب می‌شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس دکتر عنایت الله رحیمی در جلسه نشست تخصصی ذیحسابان و مدیران پشتیبانی ادارات کل تعاون کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور در شیراز با اشاره به نقش ذیحساب در شفافیت اقتصادی افزود: سرمایه اجتماعی و اعتماد عمومی ادارات با شفاف سازی اقتصادی حاصل می شود و در این راستا ذیحسابان پاسداران این عرصه همه محسوب می‌شوند. 
 وی بهره گیری از تجارب مالی و اجرایی را از جمله راهکارهای مناسب در برقراری عدالت اجتماعی عنوان کرد و گفت: بخش مهمی از عدالت اجتماعی در کارکرد موثر وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی محقق می شود که این امر با ایجاد شغل و ارزش افزوده و تولید ثروت دست یافتنی است.
 نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به شرایط خاص اقتصادی دولت و لزوم هماهنگی دست‌اندرکاران اجرایی در گذر از این شرایط خاطر نشان کرد: با اولویت بندی فعالیت های اجرایی میتوان با مشکلات کمتری از این ایام گذر کرد و از داشته های خود برای مولد سازی باید بهره گیری کرد.
 استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود اخلاق را از حلقه های مفقوده در میان برخی کارگزاران نظام عنوان کرد و گفت: احترام به رای مردم یعنی احترام به ریس جمهور و ما انتظار داریم همه کارگزاران نظام به این اصل پایبند باشند.
گفتنی است این نشست با بحث و بررسی مباحث اختصاصی پایان یافت.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top