دانلود اپلیکیشن اندروید

دو سالن ورزشی در شهرستان کازرون افتتاح شد

دکتر عنایت الله رحیمی که روز جمعه به همراه وزیر ورزش و جوانان به شهرستان کازرون سفر کرده بود، در حاشیه مراسم افتتاحیه پروژه های ورزشی این شهرستان گفت: اقدامات عدالت محور و محرومیت زدای حوزه ورزش در فارس اقداماتی جهش دار و اثرگذار بوده است.

وی شهرستان کازرون را نیز از این اقدامات بی‌نصیب ندانست و با اشاره به افتتاح دو سالن ورزشی در روستاهای جام بزرگی و کلانی در سفر وزیر ورزش و جوانان گفت: پروژه های دیگری نیز در این شهرستان در دست اقدام و آماده بهره‌برداری است که بخش عمده‌ای از آنها تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.
 استاندار فارس گفت: فعالیت وزارت ورزش و جوانان در فارس مصداق بارز نگرش عدالت محور و محرومیت زدایی است.
بر اساس این گزارش است استاندار فارس در سفر به کازرون کلنگ احداث دو پروژه اقتصادی در قالب یک سردخانه بزرگ و یک کارخانه تولید لوازم بهداشتی آرایشی که قرار است توسط بخش خصوصی احداث شود را نیز به زمین زد.
 سالن ورزشی چند منظوره در روستای کلانی در زمینی به مساحت هزار و ۲۰۰ متر مربع و با اعتبار ۲ و نیم میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی ساخته شده است. سالن چند منظوره در روستای جام بزرگی کازرون در زمینی به مساحت هزار متر مربع و با اعتبار ۱ و ۵ میلیارد تومان از محل اعتبارات استانی ساخته شده است.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top