دانلود اپلیکیشن اندروید

بهره برداری از چندین طرح عمرانی، درمانی و خدماتی در شهرستان فیروز آباد

طرح توسعه بیمارستان قائم (عج) با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال، طرح تعریض و بهسازی محور فیروز آباد_جایدشت ، کلینیک تخصصی با اعتبار ۴۰ میلیارد ریال ، آموزشگاه فنی و حرفه ای با اعتبار ۷۵ میلیارد ریال ، مدرسه شهید قدوسی با اعتبار ۲۴ میلیارد ریال و مجتمع گردشگری با اعتبار ۸۰ میلیارد ریال از جمله طرح های به بهره برداری رسیده در این سفر بود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس در سومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور دکتر عنایت الله رحیمی استاندار فارس و جمعی از مدیران کل چندین طرح عمرانی ، درمانی ، آموزشی و خدماتی در شهرستان فیروز آباد به بهره برداری رسید.

 طرح توسعه بیمارستان قائم (عج) با اعتباری بالغ بر 200 میلیارد ریال، طرح تعریض و بهسازی محور فیروز آباد_جایدشت ، کلینیک تخصصی با اعتبار 40 میلیارد ریال ، آموزشگاه فنی و حرفه ای با اعتبار 75 میلیارد ریال ، مدرسه شهید قدوسی با اعتبار 24 میلیارد ریال و مجتمع گردشگری با اعتبار 80 میلیارد ریال از جمله طرح های به بهره برداری رسیده در این سفر بود.

گفتنی است استاندار فارس در حاشیه این سفر گفت: تا پایان امسال بیش از 1500 میلیارد تومان طرح عمرانی در شهرستان فیروز آباد به بهره برداری خواهد رسید.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top