دانلود اپلیکیشن اندروید

استاندار فارس: از ظرفیت های استان برای تکمیل پروژه های بزرگ استفاده کنید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس دکتر عنایت آلله رحیمی در جلسه بازدید از طرح توسعه پالایشگاه شیراز با ابراز خرسندی از اجرای این طرح بزرگ اظهار داشت: این طرح بزرگ همگام و هم خوان با شعار " جهش تولید" است و ما در این خصوص به افزایش کیفیت و کمیت نیاز داریم تا موجب ثروت آفرینی شود.
وی با اشاره به سرمایه گذاری بخش خصوصی در اجرای این َطرح گفت: سرمایه گذاری سه هزار  و پانصد میلیارد تومانی در این طرح موجب اشتغال زایی و تولید ثروت برای فارس میشود و دست آورد زیست محیطی این طرح در تولید بنزین و نفت گاز با استانداردهای بالا نتایج موثر ی در کاهش آلایندگی خواهد داشت.
نماینده عالی دولت در استان فارس کاهش هزینه های جابجایی و تصادفات را از دیگر کارکرد های موثر اجرای طرح توسعه پالایشگاه شیراز  عنوان کرد و گفت: اشتغال مستقیم این طرح بالغ بر 300 نفر خواهد بود که با احتساب اشتغال جانبی حاصل از آن، تعداد زیادی از افراد جامعه مشغول به فعالیت می شوند و این نتیجه خودباوری نیروهای جوان کشور است.
رحیمی در ادامه خاطر نشان کرد: تجارب و توانمندی نیروهای  فعال در این زمینه موجب جهش در صنعت نفت خواهد شد و این روند مورد اقبال همه جامعه است.
وی با تاکید بر لزوم بهره گیری از  توان و ظرفیت های بومی استان در اجرای این طرح بزرگ تاکید کرد: در بحث اشتغال نیز باید نیروهای بومی استان‌ در اولویت قرار داشته باشند.
گفتنی است استاندار فارس به همراه مدیر کل پخش فرآورده های نفتی استان و مدیر کل حفاظت محیط زیست استان و مسئولین پالایشگاه از بخش های مختلف طرح توسعه پالایشگاه شیراز بازدید کرد.

 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top