دانلود اپلیکیشن اندروید

استاندار فارس؛ دستگاه‌های اجرایی از ظرفیت‌ های قانون بودجه به شکل مطلوب تری استفاده کنند


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان فارس با اشاره به فرا رسیدن ایام جانسوز رحلت بنیانگذار انقلاب اسلامی، حضرت امام خمینی (ره) تاکید کرد: همه دستگاه‌های اجرایی و نهادها و سازمان ها گرامی داشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب را مد نظر داشته باشند و اقداماتی در راستای تشریح اهداف امام راحل، انتقال این اهداف و آرمان ها به نسل جدید در کنار سیاه پوش کردن سر در ادارات در دستور کار قرار گیرد.
 استاندار فارس با بیان اینکه دولت در تلاش است تسهیلاتی برای جبران خسارت بنگاه‌های آسیب دیده از کرونا در نظر گرفته شود، از متولیان حوزه های مختلف میراث فرهنگی، صنعت معدن و کشاورزی، ورزشی وغیره خواست اقدامات لازم را برای معرفی واحدهای آسیب دیده و همچنین تشویق این واحدها برای بهره مندی از این تسهیلات انجام دهند.
دکتر رحیمی با اشاره به شرایط  موجود و سیاست های انقباضی در حوزه اقتصاد بر لزوم کنترل اعتبارات هزینه ای تاکید کرد .
نماینده‌ عالی دولت در استان فارس بیان کرد:  با توجه به تخصیص هایی که صورت گرفته است؛ استان فارس در تملک دارایی های سرمایه ای وضعیت مناسبی دارد.
استاندار فارس همچنین  بر لزوم تلاش بیشتر مدیران برای جذب اسناد خزانه و اوراق تسویه تاکید کرد.
وی یادآور شد: در تلاطمات اقتصادی امروز  تسریع در انجام هر اقدامی هزینه کمتری نسبت به روز و هفته بعد دارد.
استاندار فارس با  بیان اینکه واگذاری پروژه های دولتی به بخش خصوصی به دلایلی همچون عدم‌ سود دهی   تا کنون موفق نبوده است، عنوان کرد: از دستگاه‌های اجرایی انتظار دارم از این ظرفیت‌ قانون بودجه  به شکل مطلوب تری استفاده کنند.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top