دانلود اپلیکیشن اندروید

مردم طعم میوه پایداری و استقامت را خواهند چشید

استاندار فارس گفت :همسران و مادران شهدا در شکل گیری راه حق و حقیقت نقش موثری داشته اند و ارزشمندترین سرمایه خود را به اسلام و ایران تقدیم کرده اند که نیازمند تقدیر است.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس دکتر عنایت الله رحیمی در همایش تجلیل از همسران شهدای فارس با گرامی داشت سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) افزود: همسران و مادران شهدا در شکل گیری راه حق و حقیقت نقش موثری داشته اند و ارزشمندترین سرمایه خود را به اسلام و ایران تقدیم کرده اند که نیازمند تقدیر است و سرمایه نظام است. 
استاندار فارس با بیان اینکه خانواده شهدا از متن و اصل مردم بر آمده اند افزود: اینان با اعتقادی راسخ به میدان آمده اند که متاثر از تربیت دینی مادران شهداست. 
وی اظهار داشت : توسل به حضرت فاطمه(س) و زینب(س) از جمله  نیات مادران و همسران شهدا بوده و امروز زمان پاسداشت از این دستاورد عظیم است و ما به  اثرگذاری کلام و پیام شما ایمان داریم.
رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به شرایط مختلف کشور در دوران گذشته اظهار داشت: دشمنی ها امروزه عیان تر شده که تحریم ها از جمله آن است که در این جنگ ملت باید یکپارچه بایستند و در نهایت میوه شیرین پایداری و استقامت را خواهند چشید  و شما  خانواده شهدا می توانید یاری گر نظام در این هدف باشید. 
گفتنی است این جلسه با رونمایی از کتاب وصیت نامه شهدای فارس و تجلیل از همسران شهدای استان فارس پایان یافت.

 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top