دانلود اپلیکیشن اندروید

استاندار فارس: نباید خدمات فرزندان رشید انقلاب را به واسطه یک حادثه فراموش کرد

 عنایت اله رحیمی سانحه هواپیمایی اوکراین را واقعه‌ای بسیار تلخ و دلخراش توصیف و در عین حال تاکید کرد: علیرغم تمام تلخی‌ها، این حادثه دلیل بر آن نیست که خدمات گسترده فرزندان رشیدی که همیشه مدافع مردم و انقلاب بوده‌اند را فراموش کنیم.


عنایت‌الله رحیمی سه‌شنبه ۲۴ دی در حاشیه بزرگداشت جان باختگان سانحه هوایی پرواز 752 هواپیمایی اکراین که در حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) برگزار شد، در جمع خبرنگاران گفت: این مراسم با هماهنگی نماینده ولی‌فقیه، تولیت آستان احمدی و محمدی(ع) و استانداری فارس با هدف همدردی با خانواده‌های داغدار آن سانحه برگزار شد.

او با بیان اینکه عزاداری و سوگواری برای عزیزان حق مردم است و مسئولان هم وظیفه همدردی با آنان را دارند، افزود: باید شبهات ایجاد شده را به خانواده‌های این عزیزان و مردم پاسخ دهیم و به مسائل و مشکلات آنها رسیدگی کنیم.

استاندار فارس خاطرنشان کرد: همانگونه که رهبرمعظم انقلاب و رئیس جهمور عروج این عزیزان را به خانواده‌های جانباختگان تسلیت گفتند و ابراز همدردی کردند، ما هم این وظیفه را بر عهده داریم؛ بررسی موضوع و ابعاد و زوایای آن هم برعهده مسئولان است.

رحیمی ادامه داد: انتظار براین است که دشمن را اشتباه نگیریم، چرا که همه افراد شاغل در نهادهای مختلف نظامی و انتظامی به عنوان فرزندان این نظام همیشه در خدمت مردم و انقلاب بوده و هستند و از امنیت کشور و مردم در موارد مختلف دفاع کرده‌اند.

او عنوان کرد: وضعیتی که در ارتباط با هواپیمای اوکراینی حادث شد، ناشی از فتنه انگیزی آمریکا و استکبار در منطقه بود، کسانی که مدافع آسمان جمهوری اسلامی هستند، از آمادگی لازم برخوردار بودند اما متاسفانه یک خطای انسانی منجر به بروز این سانحه شد.

استاندار فارس مجددا بر لزوم همراهی و ابراز همدردی با خانواده‌های داغذار قربانیان این حادثه تاکید و تصریح کرد که باید پذیرفت که این خانواده‌ها دچار هزینه‌های روحی بالایی شده‌اند.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top