دانلود اپلیکیشن اندروید

آیین تکریم و معارفه فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج شرکت شهرکهای صنعتی فارس برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی فارس ،در این مراسم که با حضور فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله (عج)شیراز برگزار شد با قدردانی از محسن جمال زاده فرمانده پیشین، عباس بر نهاد به عنوان فرمانده جدید پایگاه مقاومت بسیج شرکت شهرکهای صنعتی فارس معرفی شد.

 فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله(عج) شیراز در این مراسم با بیان اینکه حضور نیروی مردمی بسیج در هر مجموعه با هدف کمک به رشد و تعالی آن مجموعه انجام می شود گفت: فعالیت پایگاه‌های مقاومت بسیج در ادارات و سایر مجموعه ها باعث ترویج روحیه و تفکر بسیجی و جهادی و نیز بهره‌گیری از ظرفیت بسیجیان در راستای بهبود امور می شود.

 سرهنگ پاسدار مجید علیپور افزود: شرکت شهرک های صنعتی به واسطه نقش و فعالیت خود در بخش توليد و صنعت و اشتغال، یکی از مهمترین سنگرهای جبهه جهاد اقتصادی محسوب می‌شود و هر کس بتواند مشکلی از صنعتگران و فعالان تولیدی و صنعتی حل کند،با  استکبار و دشمن مقابله كرده است.

وی با بیان اینکه امروز مهمترین برنامه دشمن هدف قرار دادن بخش هاي اقتصادی و معیشتی مردم است و با تمام توان واستفاده از همه ظرفیت ها در این حوزه فعال است گفت: تنها راه مقابله با دشمن عمل به نسخه شفابخش رهبر معظم انقلاب اسلامی در زمینه تحقق اقتصاد مقاومتی و توجه به ظرفیت های درون کشور است و این موضوع يك باور است.

فرمانده سپاه ناحیه بقیه الله شیراز افزود: واقعیت امروز جامعه گواه بر این است که اگر مردم و مسئولان دست به دست هم دهندو از داشته های خود بهره ببرند مي توانند از تکانه های اقتصادی دشمن جلوگیری و مشکلات را به حداقل برساند .

علیپورگفت: در هر جا به اقتصاد مقاومتی عمل کردیم شاهد رشد و توسعه پیشرفت بوده‌ایم و موفقیت‌های گوناگون در عرصه‌های نظامی پزشکی و علمی مرهون عمل به اقتصاد مقاومتی است.

 وی در ادامه با اشاره به شهادت سردار سپهبد شهید سلیمانی و حضور عظیم و بی سابقه مردم در آیین تشییع این شهید والا مقام گفت:حضور ميليوني جمعيت در اين مراسم بيانگر دست قدرت الهي است كه اين عظمت و شكوه خلق شدو اين پاداش 41سال مجاهدت آن شهيد سرافرازبود.

عليپور در ادامه با بيان اينكه همراهي و حضور مردم در حمايت و همراهي با نظام و انقلاب تمامي توطئه هاي دشمن را خنثي كرده است بر ارائه خدمت به مردم تاكيد كرد و گفت:خدمت به مردم بزرگترين عبادت است.

در اين مراسم كه فرمانده حوزه مقاومت بسيج كارگري ناحيه بقيه الله ،رييس هيات مديره و مديرعامل شركت خدماتي شهرك صنعتي بزرگ شيراز ،جمعي از معاونان و مديران  و نيز اعظاي پايگاه مقاومت بسيج شركت شهرك هاي صنعتي فارس حضور داشتند با حكم سرهنگ علي پور ،عباس برنهاد بعنوان فرمانده جديد پايگاه مقاومت شركت شهرك هاي صنعتي فارس معرفي و از تلاش هاي محسن جمال زاده فرمانده پيشين تجليل شد.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top