دانلود اپلیکیشن اندروید

وحدت و نشاط، چاشنی اولین جشن دهه فجر در دومین گام انقلاب است

مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی که مقارن با اولین سال از دومین گام انقلاب است با تاکید بر وحدت و نشاط برگزار می‌شود.

به گزارش دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس، ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور مدیران روابط عمومی دستگاههای اجرایی و مدیران سازمانهای مردم نهاد در سالن شهید قاضی استانداری برگزار شد.
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس با اشاره به ترور ناجوانمردانه و شهادت مظلومانه سردار قاسم سلیمانی، یادآور شد: تشییع میلیونی مردم از پیکرهای مطهر شهدای مقاومت، حماسه‌ای کم‌نظیر  ایجاد کرد و انسجام ملت را به نمایش گذاشت.
کیوان نیازی اردکانی با اشاره به بیان این که اکنون شعاع انقلاب در سطح منطقه و دنیا گسترده شده است، اضافه کرد: در این مسیر انتظار می رود در چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، برنامه ریزی ها نوآورانه، دارای عمق و با استفاده از ظرفیت مردم و سازمان های مردم نهاد انجام گیرند.
وی ستاد بزرگداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را بستری برای هم افزایی دانست و افزود: قصد داریم در بستر این ستاد، اقدامی گسترده و وسیع را در چهل و یکمین سالگرد پیروز انقلاب اسلامی به سرانجام برسانیم که لازمه تحقق این موضوع نیز برنامه ریزی هایی شایسته تر و مناسب تر است.
مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس با تاکید بر این که باید مراسم دهه فجر امسال با نگاهی جامع برنامه ریزی و برگزار شود، عنوان کرد: علاوه بر برنامه های مرسوم، باید برنامه های خاص و ویژه، مختص چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در دستور کار قرار داشته باشد و دفاع از ارزش های نظام و انقلاب باید مهم ترین رکن این برنامه ها باشد.
نیازی با بیان این که حضور پر رنگ مردم یکی از نکات مهمی است که باید در این برنامه ها مورد توجه ویژه باشد، عنوان کرد: همه باید دست به دست هم دهیم و با همکاری همه جانبه این امر بزرگ را در راستای امید بخشی به مردم به سرانجام برسانیم.
گفتنی است مقرر شد به منظور افزایش آگاهی عموم مردم استان زمینه انتشار و اطلاع رسانی رویدادها و عملکرد دستگاههای اجرایی در خصوص طرح ها و پروژه های عمرانی، خدماتی، صنعتی، درمانی و آموزشی از طریق صدا و سیما، روزنامه ها، چاپ بنر و شبکه اجتماعی فراهم شود.
 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top