دانلود اپلیکیشن اندروید

رسانه ها در امید آفرینی نقش مهمی دارند

ریس شورای اطلاع‌رسانی استان فارس گفت: ظرفیت های فرهنگی و اجتماعی در افزایش مشارکت سیاسی نقش بی بدیل و مهمی دارند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس احمدی زاده در جلسه شورای اطلاع رسانی استان فارس بااشاره به نقش مهم ارتباط گیری موثر با افکار عمومی در افزایش مشارکت های اجتماعی خاطر نشان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید با همکاری روابط عمومی ها در معرفی خدمات دولت و نظام به مردم فعال‌تر عمل نمایند.
وی افزود: روابط عمومی ها نیز با گسترش فعالیت در حوزه اطلاع رسانی و بهره گیری از ظرفیت بالای رسانه های استان موجبات نشاط اجتماعی و افزایش امید در جامعه را فراهم نمایند.
رئیس شورای اطلاعی رسانی استان فارس گفت: علی رغم مشکلات تحریم و جنگ اقتصادی عملکرد های خوبی در حوزه های عمرانی و فرهنگی انجام گرفته که نیازمند تبین و اطلاع رسانی است در حالی که رسانه های دشمن و شبکه های ماهواره ای اقدام به سیاه نمایی و ایجاد نا امیدی در میان مردم نمایند که به دلیل روابط عمومی ها و  رسانه ها رسالت سنگینی در اطلاع رسانی و رفع شبهات و حملات دشمن به دوش دارند.
در ادامه اعضا شورای اطلاع رسانی دیدگاه‌های خود را پیرامون اطلاع رسانی و بهره گیری از شیوه های جدید در این حوزه مطرح کردند.
خاطر نشان می‌گردد  از مصوبات جلسه اطلاع رسانی استان تاکید بر پاسخگویی مدیران دستگاه‌ها بر رسانه های عمومی و تقویت ارتباط موثر مدیران با افکار عمومی بود که مقرر گردید پیگیری های لازم از سوی دبیر خانه شورا و اداره کل روابط عمومی استانداری فارس انجام شود.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top