دانلود اپلیکیشن اندروید

فرصت مناسبی برای معرفی خدمات نظام در ایام دهه فجر وجود دارد

معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری فارس توجه به بیانه دوم انقلاب و بهره گیری از آن در گذر از مشکلات را از جمله راهکارهای موثر برای مدیران عنوان کرد و گفت: برخی نگاهی کودکانه به خدمات دولت دارند و تلاش می‌کنند تا مانع از معرفی این خدمات شوند و در همین ایام بالغ بر ۴ هزار میلیارد تومان طرح های مختلف در فارس به بهره برداری می‌رسد.


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس احمدی زاده در جلسه شورای اداری شهرستان سپیدان با گرامی داشت ایام دهه فجر انقلاب اسلامی افزود: فرصت مناسبی برای ارائه خدمات نظام  در این ایام وجود دارد و دولت تدبیر و امید نیز  در این راستا فعالیت های ارزشمندی را به مردم ارائه داده است.
وی خاطر نشان کرد: اقدامات دولت در مهار تورم  و افزایش اشتغال قابل تقدیر است.
احمدی زاده با اشاره به اقدامات ظالمانه دولت آمریکا در وضع تحریم های اقتصادی گفت: اکنون  مردم فشارهای زیادی را ناشی از این تحریم ها تحمل می‌کنند اما امید داریم تا با گذر از این ایام سخت به شرایط مطلوب تری دست یابیم.
معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری فارس توجه به بیانه دوم انقلاب و بهره گیری از آن در گذر از مشکلات را از جمله راهکارهای موثر برای مدیران عنوان کرد و گفت: برخی نگاهی کودکانه به خدمات دولت دارند و تلاش می‌کنند تا مانع از معرفی این خدمات شوند و در همین ایام بالغ بر 4 هزار میلیارد  تومان طرح های مختلف در فارس به بهره برداری می‌رسد.
وی در ادامه از افتتاح 22 هزار میلیارد طرح  عمرانی در سفر رئیس جمهوری به فارس خبر داد و گفت: از سال 92 تا کنون یک هزار و هفتصد روستا در فارس از نعمت گاز برخوردار شده اند.
احمدی زاده ابزار امیدواری کرد: شهرستان سپیدان در  بهره گیری از ظرفیت اشتغال در بخش گردشگری باید موفقیت بیشتری داشته باشد.
معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استانداری فارس تاکید کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی در اطلاع رسانی عملکرد و خدمات نظام مقدس جمهوری اسلامی در طول چهل و یک سال و در دولت تدبیر و امید بصورت مستمر اقدام نمایند.
 

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top