دانلود اپلیکیشن اندروید

استاندار فارس : توسعه استان با عملکرد مثبت بانوان محقق می شود


استاندار فارس گفت: با تاثی از حضرت فاطمه زهرا علیه السلام می توان در سایر امور اجتماعی و سیاسی موفق عمل کرد


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس دکتر عنایت الله رحیمی در جلسه دیدار با بانوان شاغل در استانداری فارس با گرامی داشت میلاد حضرت فاطمه زهرا علیه السلام با اشاره به جایگاه و نقش زنان و در پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید گفت: توسعه استان با عملکرد مثبت شما محقق می شود و با دانش و اخلاق  در این مسیر موفق می شویم.

وی بهره گیری از دانش روز را از جمله ملزومات برای خدمات بانوان دانست و گفت: با تاثی از حضرت فاطمه زهرا علیه السلام می توان در سایر امور اجتماعی و سیاسی موفق عمل کرد و نیاز امروز جامعه ما نیز الگو گیری از این شخصیت است.

نماینده عالی دولت با اشاره به ایام انتخابات خاطر نشان کرد: با همه فشارهای اقتصادی دولت تلاش می‌کند تا از همه فرصت ها برای خدمت بهره گیری کند و در همین راستا با توجه به جایگاه مجلس در تصمیم گیری ها باید مشارکت جدی در این بخش داشت و انتظار داریم تا همه سلیقه های سیاسی در این فرایند حضور داشته باشند.
وی افزود: با صداقت سنجی که از اعمال گذشته افراد بدست می آید باید افرادی را از بین نامزد ها انتخاب کرد و ما در قبال آن مسئول هستیم.

استاندار فارس با بیان اینکه حضور مردم  در انتخابات موجب  از بین رفتن دشمنی ها می شود گفت: تاثیر گذاری زنان در خانواده و جامعه می تواند در معرفی این جایگاه بسیار موفق عمل کند.

گفتنی است این جلسه با گفتگو ی صمیمی استاندار فارس با بانوان شاغل پایان یافت.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top