دانلود اپلیکیشن اندروید

پیام استاندار فارس به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس،متن پیام دکتر عنایت الله رحیمی به شرح زیر این:

بسم الله الرحمن الرحیم 

إِنَّ اللّهَ لاَ یُغَیِّرُ مَا بِقَوْمٍ حَتَّى یُغَیِّرُواْ مَا بِأَنْفُسِهِمْ؛(قرآن کریم)

« در حقیقت‏ خداوند حال و وضع هیچ قوم و گروهی را تغییر نمى‏‌دهد مگر آن که آنان، حال خود را تغییر دهند»

12 فروردین ماه برگ سبز «آری» و انتخاب «جمهوری اسلامی» مژده ی سرسبزی و امید به آینده ای آرمانی و الهی بود.

رفراندوم 12 فروردین 1358 نویدی بر استقلال و مژده ی آزادی و تجلی آرمان ملت بزرگ ایران در آیینه ی درخشان «جمهوری اسلامی» بود.

 آوای رسای «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» در بحبوحه ی انقلاب در سال 1357 ترنّم زیبای دل و زبان جویندگان حق و فضیلت و منتظران رهایی از بند استبداد بود. 

 ملت بزرگ ایران به رهبری امام خمینی(ره) با انتخاب «جمهوری اسلامی» در تعیین سرنوشت خود، نقش آفرین شد. منافع سلطه گران را به چالش کشید. الگویی جدید از حاکمیت قانون را به جهان عرضه نمود که پس از چهار دهه با وجود تمام کارشکنی های استکبار، ملت ما به مدد ایمان و استعداد خویش بر باورهای الهی – انسانی خود پایمردی می کند. بر آرمان های بلند شهیدان سرفراز خود، مباهات می ورزد و امید دارد که «جمهوری اسلامی» با دو بال پرواز؛ یعنی، جمهوریت و اسلامیت، تأمین کننده توسعه و آبادانی ایران و تضمین کننده تعالی معنوی انسان باشد.

جای بسی مباهات است که نظام مردم سالاردینی جمهوری اسلامی پس از آن چهاردهه عزت، استقلال، توسعه و پیشرفت، با شتابی هرچه تمام تر با توجه به رهنمودهای حکیمانه ی مقام معظم رهبری در بیانیه ی گام دوم انقلاب، انشاءالله قرین توفیق بیشتر، توسعه، تعالی و افتخارآفرینی روزافزون خواهدبود و آینده ای بسیار امیدبخش را نوید می دهد.

ملت بزرگ ایران در آغازین روزهای سال نو، روز جمهوری اسلامی را در حالی گرامی می دارد که از یک طرف، لبخند شیرین بهار با بهار مبعث رسول مکرم اسلام(ص) و اعیاد شعبانیه و رویش گل های باغ امامت و ولایت تقارن دارد و از طرفی، تلخکامی بیماری عالمگیر کروناویروس،‌ ایران و بسیاری از نقاط دنیا را درگیر نموده است. 

اینجانب، ضمن گرامیداشت روز 12 فروردین، روز «جمهوری اسلامی» و تبریک اعیاد شعبانیه، همت والای شما شهروندان عزیز فارس را می ستایم و به وجود ارزشمند هم استانی های عزیز خود می بالم که همت بلند و پایمردی آنان، همیشه باعث نجات از کوران حوادث سخت و نفس گیر بوده است.  

امیدوارم سالی که با درایت رهبر معظم انقلاب، سال «جهش تولید» نامگذاری شده است، سال توفیقات بزرگ در همه ی زمینه ها به ویژه در «جهش تولید» و حرکت به سمت افق های بلند باشد و دولت تدبیر و امید در راستای توسعه و پیشرفت استان و سرفرازی نظام جمهوری اسلامی، قرین توفیق و تأییدات الهی گردد. 

 

عنایت اله رحیمی – استاندارفارس

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top