دانلود اپلیکیشن اندروید

پیام استاندار فارس به مناسبت روز جهانی کا رو کارگر


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس،متن پیام دکتر عنایت الله رحیمی به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم   
  یازدهم اردیبهشت، روز جهانی کار و کارگر، روز تجلیل از همت بلند و تلاش بی دریغ کارگران عزیزی است که چرخ زندگی به واسطه کار و تلاش آنان، در حرکت است. 

در آیینه ی فرهنگ و باور ملت فهیم ایران، کار، عبادتی با اهمیت، محسوب می شود  و سپهر عبادت و خدمتگزاری، به رنگین کمانِ کار و تلاش، منوّر و چشم نواز است. 

بی شک، منابع انسانیِ سختکوش و خلّاق، موتور محرکه توسعه هستند؛ نیروهایی که با نوآوری، احساسِ تعهد و مسئولیت پذیری، به کارگاه زندگی گرمی، نور و رونق می بخشند و شرافت و عزتمندی را برای خود، خانواده و جامعه به ارمغان می آورند. 
    
خوشبختانه جامعه کارگری ما در همه حال، حتی در سختی ها و تنگناها از جمله در تلخ کامی ایام بُروز و شیوع کروناویروس، ثابت کرده اند که با عزت و تعهد، خدمتگزار مردم هستند و در جایی که حضورشان، ضروری تلقّی شده تا پای جان در راه خدمت به همنوع، شبانه روز به تلاش، کار و تولید همت گماشته اند و هرجا که بر «ماندن در خانه» و رعایت «فاصله گذاری اجتماعی» تأکید گردید با تحمّل تنگناهای مالی و معیشتی، باز هم در همراهی و هماهنگی، کارنامه ای درخشان از خود ارائه نمودند که شایسته ی تحسین است. 

اینجانب، روز جهانی کار و کارگر را خدمت کارگران عزیز ، خانواده های محترم آنان، تشکل های کارگری و مردم شریف استان فارس، تبریک و تهنیت عرض نموده، امیدوارم در سالی که به فرمایش مقام معظم رهبری «سال جهش تولید» نامگذاری شده، با تلاش و نوآوری، دستیابی به توفیقات بزرگ در زمینه جهش تولید در ابعاد کمی و کیفی و افزایش ظرفیت اشتغال و رفع مشکلات جامعه کارگری، بیش از پیش، میسّر و ممکن گردد. انشاءالله
رحیمی – استاندار فارس

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top