دانلود اپلیکیشن اندروید

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور: پیشرفت و تعالی با اراده ملی محقق می شود

 

معاون علمی و فناوری رئیس جمهور: پیشرفت و تعالی با اراده ملی محقق می شود و باید دانشگاهها در خدمت جامعه باشند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس دکتر ستاری در جلسه مشترک اقتصاد دانش بنیان و جهش تولید با ابراز خرسندی از فعالیت ها و دست آوردهای علمی و پژوهشی فارس اظهار داشت: پیشرفت و تعالی مطالبه ای ملی است که فارغ از  نگاه های دولتی محقق می شود و در این زمینه تکیه به اقتصاد بخش خصوصی لازم است.
وی با اشاره به دست آوردهای علمی و پژوهشی کشور  بر لزوم  تامین زیر ساخت های آزمایشگاهی و پژوهشی تاکید کرد و گفت: بزودی واکسن های تولید ملی به بازار عرضه می شود و دراین خصوص انتظار داریم تا شرکت های دانش بنیان همچنان در پیمودن قله های افتخار  پیشگام باشند.
معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در ادامه با تقدیر از تلاش ها و حمایت های  استاندار فارس در توسعه شرکت های دانش بنیان خاطر نشان کرد:
دانشگاه ها باید در خدمت جامعه باشند و در این راستا باید به جامعه ثابت کنیم که توانایی پاسخگویی به مطالبات آنان را داریم و سرمایه گذاری باید بر روی جوانان و استعداد ها باشد.
ستاری خاطر نشان کرد: زیر ساخت های علمی و پژوهشی خوبی در فارس ایجاد شده و ما امیدواریم تا فارس با سابقه فرهنگی و تاریخی خود در زمینه های علمی و پژوهشی نیز مانند گذشته بدرخشد.
گفتنی است این جلسه با بررسی مباحث تخصصی شرکت های دانش بنیان و انعقاد تفاهم نامه چهارجانبه پایان یافت.

طراحی و اجرا: طراحی وب نیکو
Top